Курсова робота «Зміст та сутність поняття інвестиції», 2008 рік

З предмету Економіка · додано 24.10.2009 19:27 · від Ihorchorniy · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Методологічні основи аналізу інвестицій 6 1.1. Визначення сутності поняття "інвестицій" 6 1.2. Класифікація інвестицій 8 1.3. Інвестиційна функція за Кейнсіанською моделлю 11 1.4. Ефективність використання інвестиційних ресурсів 14 1.5. Створення умов для залучення ПІІ 17 Висновки 23 Список використаних джерел 24

Висновок

Інвестицій відіграють важливу роль для економіки будь-якої країни. впливаючи на сукупний попит, ПІІ визначають обсяг виробництва, а в довгостроковому періоді впливають на економічне зростання через капітало-утворення, на потенційний обсяг випуску та сукупну пропозицію.

Без відповідного залучення іноземних інвестицій не можливе ефективне реформування економіки, її структурні перетворення, якісне оновлення ринкової та соціальної інфраструктури, що є особливо важливим для країн що розвиваються.

Це в свою чергу вимагає від держав проведення заходів та реформ, спрямованих на створення сприятливої законодавчої бази, стабільної і зрозумілої податкової політики та надання гарантій інвесторам.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?