Курсова робота «Бухгалтерський облік основних засобів на ТзОВ "Прогрес"», 2008 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 24.10.2009 15:35 · від INNA · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні основи бухгалтерського обліку операцій з основними засобами 5 1.1. Економічна сутність основних засобів 5 1.2. Класифікація основних засобів відповідно до бухгалтерського і податкового законодавства 9 1.3. Відображення інформації про основні засоби в документах бухгалтерського обліку, облікових регістрах та звітності 14 1.4. Податковий та бухгалтерський облік операцій з основними засобами 22 1.5. Порівняння основних положень щодо обліку основних засобів наведених в МСФЗ і П(с)БО 28 Розділ 2. Етапи обробки облікової інформації на ТзОВ «Прогрес» 31 2.1. Економічна характеристика ТзОВ «Прогрес 31 Висновок 117 Список використаної літератури 119

Висновок

Дослідивши теоретичні основи обліку основних засобів нами було встановлено, що:

1. Різні умови віднесення активу до „основних засобів” в бухгалтерському обліку та „основних фондів” в податковому, призводить до труднощів та неточностей у введенні бухгалтерського та податкового обліку. Тому для вирішення цієї проблеми, радимо використовувати термін „основні засоби”, як для цілей бухгалтерського так і податкового обліку.

2. Класифікація, яка пропонується на законодавчому рівні для цілей бухгалтерського обліку більш деталізована та дозволяє класифікувати об’єкти згідно їх функціонального призначення, а класифікація, яка подана для ведення податкового обліку більш узагальнена і створена для полегшення нарахування амортизації. Та крім класифікації, яку пропонує нинішнє законодавство, кожне підприємство може класифікувати основні засоби за різними специфічними ознаками, які притаманні даному підприємству. Такі класифікації створюються і використовуються для раціональної організації аналітичного обліку.

3. Документальне оформлення господарських операцій посідає важливе місце в обліку, адже тільки задокументований та оцінений факт господарського життя буде господарською операцією і може відображатись в обліку, а на підставі цього складаються і заповнюються облікові регістри і звітність.

4. На підприємство основні засоби надходять і вибувають різноманітними шляхами, в зв’язку з цим, потрібно вміти правильно вести бухгалтерський та податковий облік і вчасно відображати операції на рахунках.

5. Дослідивши спільності і відмінності між МСФЗ та П(С)БО, можна зробити висновок, що спільного між МСФЗ і П(с)БО більше ніж відмінного, це пов’язано з тим, що П(с)БО були розроблені на підставі МСФЗ. Відмінність полягає в тому, що П(с)БО побудоване на національних особливостях ведення бухгалтерського обліку, а МСФЗ має міжнародний характер, тобто об’єднує облік різних країн світу.

6. Досліджено економічну характеристику Товариства з обмеженою відповідальність „Прогрес”, яке займається виготовленням вхідних дверей. Підприємство достатньо забезпечене основними засобами, трудовими ресурсами, діяльність товариства є прибутковою.

7. Господарська діяльність товариства належить до деревообробної галузі України Деревообробна промисловість займає одне з провідних місць у становленні економічного розвитку багатьох європейських держав. Особливу роль відіграє дана галузь у розвитку України, багату на лісові ресурси.

Результати відображення господарської діяльності ТзОВ „Прогрес” за серпень 2009 року наведені в первинних документах, облікових регістрах і звітності.

Коментар модератора

НА ВИДАЛЕННЯ

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?