Курсова робота «Методична розробка теми: „Грошова маса як засіб макроекономічного регулювання”», 2002 рік

З предмету Фінанси · додано 23.10.2009 09:29 · від Ксюша · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. 5 Власна концепція розвитку економічної освіти 5 1.1. Загальна структура навчального предмету 7 (тематичний план) 7 1.2. Вплив соціально-психологічних особливостей групи навчання на організацію та методи навчання. 9 1.3. Актуальність та структура теми “ Грошова маса як засіб макроекономічного регулювання”. 14 Розділ 2. 16 2.1. Дидактичні матеріали для вивчення теми: 16 2.1.1. структурно-логічна схема теми і основні поняття 16 2.1.2. Наочні засоби 19 2.1.3. Запитання і вправи, завдання щодо вивчення теми на різних рівнях засвоєння 22 2.1.4. Завдання для самостійної роботи 25 2.1.5. Завдання для контролю 27 2.2. Розробка активного методу навчання 29 Висновки 31 Список використаної літератури 32

Висновок

Освіта як процес самореалізації і самоактуалізації особистості, пов’язана із формуванням системи знань, цінностей норм окремого індивіду. В умовах проведення в Україні радикальних соціально-економічних реформ та формування ринкових відносин виключно важливого загальнодержавного значення набуває процес вдосконалення та реорганізації системи освіти, зокрема економічної. У сучасному українському суспільстві цей фактор має дуже велике значення.

Економічна освіта в Україні починає розвиватися зростаючими темпами. Розвиток економічної освіти повинен базуватись на таких принципах: економічна спрямованість суспільства, безперервність освіти, що відкриває можливості для підготовки і перепідготовки висококваліфікованих фахівців, досягнення цілісності у навчанні. Економічна освіта повинна забезпечувати формування економічного мислення.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали