Курсова робота «Зовнішньоекономічний контракт (чай)», 2008 рік

З предмету ЗЕД · додано 21.10.2009 19:37 · від luda · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 І. Аналітична маркетингова оцінка ринку 4 1.1. Аналіз світового ринку 4 1.2. Аналіз українського ринку 18 ІІ. Правове обґрунтування можливості здійснення зовнішньоекономічної угоди 32 2.1. Законодавча база 32 2.2. Нормативно-правові умови здійснення проекту 35 ІІІ. Зовнішньоекономічний контракт 39 ІV. Оцінка ефективності запропонованого проекту 47 Висновки 48 Список використаних джерел 49 Додатки

Висновок

Відомо, що весь чай, що продається в Україні, імпортується з інших країн. Не дивлячись на те, що таких країн-імпортерів більше тридцяти, лідерів серед них, як з'ясувалося, не так вже багато: Шрі-Ланка, Китай, Росія, Індія і Грузія.

Досить значний відсоток серед основних місць купівлі чаю на сьогоднішній день займає цивілізований роздріб – майже 40 %. Тільки чверть населення купує чай у вуличних кіосках і на базарах, що свідчить про перехід даного сегменту ринку «під крило» сучасних роздрібних мереж України.

Ємкість ринку в грошовому відношенні стабільно росте на 15 – 20 % у рік, і в 2007 р. склала близько $150 млн. в дистриб'юторських цінах. Чорний чай займає 78 – 83 % вітчизняного ринку (залежно від сезону), зелений – 15 – 20 %, "кольоровий" чай – 1 % і "нечайний" (маті, каркаде) чай – 1 %. У структурі ринку листовий чай займає 55 %, а пакетований – 45 %. Інші форми упаковки (плитковий, порошковий і т. п.) складають сумарно менше 1 %. Останніми роками попит на пакетований чай збільшується (до 15 % у рік) – за рахунок зниження споживання листового чаю. Приріст в продажах пакетованого чаю (до 5 % у рік) матиме місце і в 2008 році, завдяки появі якісного чаю у фільтр-пакетиках, відзначають фахівці. Крім того, варто згадати про фіто- і ароматизований чорний чаї, частка якого на ринку сьогодні збільшується. У грошовому виразі сегмент ароматизованого і фруктово-трав'яного чаю вже перевищив чверть об'єму всього чайного ринку України. Проте чистий (не ароматизований) чай все ще займає лідируючі позиції.

Згідно товарної номенклатури ЗЕД чай знаходиться під кодом 09.02

Оцінюючи ефективність запропонованого проекту можна зробити висновки, що пропонуючи споживачу чай російського виробництва за встановленими цінами, які зазначені в пункті 4 такий проект є ефективним. Він може слугувати як засіб стабільного заробітку підприємцю і заповнення ніші на ринку чаю в Україні, який на сьогоднішній день росте з кожним днем.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?