Реферат «Розвиток фінансового посередництва в Україні», 2008 рік

З предмету Фінанси · додано 18.10.2009 13:20 · від Наталя · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.Сутність та значення фінансового посередництва 2.Розвиток пенсійного забезпечення в Україні 3.Страхові компанії як фінансові посередники 4.Інвестиційні фінансові посередники 5.Функціонування кредитних посередників в Україні 6.Стан факторингових компаній в Україні Висновок Список використаної літератури

Висновок

Отже,можна сказати,що щодо визначення фінансового посередництва не існує в нашій країні єдиного підходу. Так законодавство визначає, що фінансове поснредництво - діяльність, пов'язана з отриманням та перерозподілом фінансових коштів, крім випадків, передбачених законодавством. Науковці ж зазначають, що це - організації, які випускають фінансові зобов'язання (вимоги до себе) і продають їх як активи за кошти.

. Загалом сьогодні у результаті еволюції механізм фінансового посередництва можна розглядати як систему спеціалізованих інститутів, які відрізняються

* строками виплати доходу та повернення коштів юридичними особливостями залучення коштів

* інвестиційною політикою

* Залишок заощаджень приватного інвестора розподіляється між 1) інституційними інвесторами, 2) фінансовими посередниками або 3) безпосередньо використовується на придбання фінансових активів через брокерські контори чи розміщується на рахунках банків і небанківських фінансових інститутів.

Слід також відмітити, що, незважаючи на активізацію законотворчої діяльності в сфері фінансового посередництва поки залишається кілька неурегульованих питань, пов'язаних з діяльністю фінансових посередників на ринку фінансових послуг України. Норми законодавства не дають однозначного формулювання відносності того, чи є страхові брокери й керуючі НПФ фінансовими установами й чи підпадають вони під сферу впливу Госфинуслуг. Ситуація ускладнює з такими учасниками фінансового ринку як кредитними (у тому числі іпотечними) брокерами. На сьогоднішній день нормами законодавства України прямо не передбачена їхня діяльність на ринку фінансових послуг.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?