Реферат «Форми та методи організації навчання у вищій школі», 2009 рік

З предмету Психологія, педагогіка · додано 16.10.2009 14:30 · від Юля · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Форми організації навчання у вищій школі 3 2. Методи організації навчання у вищій школі 8 Висновок 12 Використана література 13

Висновок

З викладеного матеріалу можна зробити висновок, що у вищих навчальних закладах функціонують такі організаційні форми навчання: лекції, практичні заняття, самостійна робота студентів під контролем викладача, науково-дослідна робота студентів, виробнича практика студентів та ін. Також найбільш поширеними є методи навчання за джерелом знань, які поділяються на словесні, наочні та практичні. До словесних належать пояснення, інструктаж, розповідь, бесіда та навчальна дискусія. До наочних – спостереження, ілюстрація, демонстрація. Та до практичних – вправи, лабораторні роботи, практичні роботи, графічні роботи, експеримент, виробнича (педагогічна) практика.

Педагогічна ефективність застосування форм та методів організації навчання у вищій школі насамперед залежить від наукової кваліфікації і майстерності викладача. А це передбачає творчий підхід, пошук джерел і доведень істини, бачення проблем у науці, житті і можливих шляхів їх розв’язання, здатність знаходити оптимальні рішення у непередбачуваних ситуаціях, а також чіткість наукових і ідейних позицій, високі моральні якості, повагу до студентів і вимогливе піклування про них. Тільки у такий спосіб можливо сформувати серйозне, відповідальне ставлення студентів до конкретної науки.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?