Реферат «Зарубіжний менеджмент», 2009 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 16.10.2009 12:50 · від Наталія · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 1. Особливості німецької системи менеджменту 3 2. Особливості шведської системи менеджменту 6 3. Японська система управління персоналом 10 Список використаних джерел 16

Висновок

У сучасних умовах менеджмент можна охарактеризувати як складне явище, яке відбивається практично в усіх сферах життя суспільства.

На зарубіжних підприємствах людина розглядається як найвища цінність. Можна відмітити багато тенденцій в розвитку європейських та інших компаній. Особливо зростає роль керівника незалежно від того, до якого рівня управління він належить. Саме керівник повинен орієнтувати ресурси організації на інноваційні заходи, які забезпечують виживання підприємства в умовах змінного оточення. Він повинен оптимальним чином пов'язувати знання і здібності своїх підлеглих в своїй кадровій політиці, власний стиль і культуру взаємин в колективі з довгостроковими цілями розвитку організації. Досвід промислово розвинених країн свідчить, що для впровадження гнучких автоматизованих виробництв необхідний додатковий об'єм знань як для інженерів, так і для менеджерів. При цьому постійно відчувається гострий брак висококваліфікованих фахівців, у тому числі і у сфері управління. Однією з основних причин цього є постійне підвищення вимог до їх компетенції. Дуже велике значення в зарубіжних компаніях приділяють процесу адаптації нових співробітників. Також менеджери в зарубіжних корпораціях розраховують на допомогу керівництва в наданні інформації і консультацій про можливості кар`єрного росту.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?