Курсова робота «Аналіз політики із залучення позикових ресурсів та оцінка їх ефективності в ПП”Біо-Тех” с.Комарів Вінницького р-ну Вінницької обл.», 2008 рік

З предмету Фінанси підприємства · додано 15.10.2009 09:20 · від Vlasuk Lilia · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Теоретичні аспекти аналізу 5 1.1. Погляди теоретиків та практиків системи дослідження 5 1.2. Нормативно правове забезпечення та регулювання аналізу політики із залучення позикових ресурсів 10 2. Організаційно–економічна характеристика об’єкту дослідження.13 2.1. Організаційно-правовий статус підприємства 13 2.2. Аналіз фінансового стану підприємства 18 3. Аналіз політики із залучення позикових ресурсів та оцінка їх ефективності 26 3.1. Оцінка кредитоспроможності позичальника 26 3.2. Аналіз складу і структури позикового капіталу 33 3.3. Аналіз ефективності використання кредитів 38 3.3.1. Аналіз ефективності використання короткострокових кредитів. 38 3.3.2. Аналіз ефективності використання довгострокових кредитів 41 Висновки та пропозиції Список використаної літератури

Висновок

Приватне підприємство ПП„Біо-Тех” має практичний досвід у сфері вирощування та відгодівлі свиней та вивчені питань, пов’язаних з потребами м”ясопереробних підприємств та запитами споживачів.

Свинокомплекс на базі ПП”Біо-Тех” за призначенням є товарним підприємством промислового типу із закінченим виробничим циклом вирощування свиней і їх відгодівлі до м’ясних та беконних кондицій. Тип виробництва – масове виробництва.

ПП”Біо-Тех” у своїй діяльності широко використовує різні форми довго- та короткострокових кредитів та є кредитоспроможним.

Під кредитоспроможністю, як правило, розуміють спроможність позичальника своєчасно i в повному обсязі розраховуватися по своїх боргових зобов'язаннях.

Кредитоспроможність підприємства ПП«Біо-Тех» характеризується своєчасністю розрахунків за раніше отримані кредити, поточним фінансовим станом і можливістю (за потреби) мобілізувати кошти з різних джерел. Банк, перш ніж надати кредит, вивчає, чи відповідає підприємство певним вимога На ПП«Біо-Тех» коефіцієнт ліквідності знаходиться в межах 1< Кл

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення

  • Оцінка вартості залученого капіталу — Бланк И. А.