Курсова робота «Організація і методика аудиту оцінки фінансового стану підприємства», 2009 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 14.10.2009 22:36 · від Михаил · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Сутність, завдання та організація аудиту фінансового стану підприємства 2. Нормативно-законодавчі, інші внутрішні та зовнішні джерела для отримання доказів при проведенні аудиту фінансового стану підприємства 3. Характеристика фінансово-господарської діяльності та фінансового стану підприємства ВАТ «Новотроїцький завод цегли», внутрішнього контролю і організації обліку на підприємстві 4. План і програма проведення аудиту фінансового стану підприємства 5. методика проведення аудиту фінансового стану підприємства 6. Узагальнення матеріалів аудиту фінансового стану підприємства Висновки Список використаних джерел Додатки

Висновок

Курсова робота була присвячена вивченню аудиту і аналізу, як предмета, і проведенню аудиторської перевірки фінансового стану ВАТ «Новотроїцький завод цегли» за напрямками: аудит фінансового стану і аудит фінансових результатів, та аналіз підприємства загальний, аналіз фінансової стійкості та платоспроможності.

В Україні незалежна аудиторська діяльність знайшла застосування зовсім недавно, тому проведення аудиту - діло нове, але воно має базою ревізію і контроль. Однак відмінності існують. Аудит представляє собою незалежну експертизу і аналіз публічної фінансової звітності господарюючого суб’єкта уповноваженими на те особами (аудиторами) або фірмою з метою визначення її достовірності, повноти і реальності, відповідності діючому законодавству і вимогам, пред’явленим до ведення бухгалтерського обліку і стану фінансової звітності.

При відсутності внутрішнього контролю на підприємстві можна запропонувати придбати додаток до діючої на підприємстві програми “1-С бухгалтерія” з метою проведення аналізу і аудиту діяльності підприємства.

В теперішній час існують дуже багато розробок і методичних вказівок різних авторів по проведенню аналізу фінансового стану підприємства.

Єдиної методики для проведення такого аналізу поки ще не розроблено, тому мною в процесі аналізу використані найбільш приємні розробки для аналізу фінансового стану ВАТ «Новотроїцький завод цегли».

Таким чином проведений аналіз фінансового стану підприємства дав змогу розробити висновки та пропозиції по поліпшенню фінансового стану підприємства, але ці висновки і розрахунки показників не завжди можуть бути співставлені з подібним аналізом по іншим підприємствам. Через це у мене виникла така рекомендація:

по-перше— розробити єдину методику аналізу фінансового стану підприємства;

по-друге— скласти спеціальне програмне забезпечення для проведення комп’ютеризованого аналізу фінансового стану. Подібну програму слід розробити для проведення внутрішнього аудиту.

Запровадження в життя цих рекомендацій дасть змогу підприємствам проводити фінансовий аналіз та аудит в стислі строки та використовувати їх результати для обґрунтування ефективних управлінських рішень.

На ВАТ «Новотроїцький завод цегли» всі перераховані принципи введення автоматизованої системи обробки даних були дотримані, що сприяло безпроблемному введенню її в дію. Обліковий і управлінський персонал у встановленому порядку пройшли курс по вивченню програмних засобів.

На підприємстві дотримуються всі принципи забезпечення обліку, контролю, аналізу та аудиту.

З викладеного вище можна зробити висновок, що підприємство використовує з повною віддачею всі ресурси, які є у його розпорядження, як розумові так і матеріальні.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?