Курсова робота «Операції комерційних банків з векселями», 2009 рік

З предмету Банківська справа · додано 14.10.2009 15:06 · від infinity · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Теоретичні основи операцій банків з векселями 5 1.1. Історичний розвиток векселів 5 1.2. Характеристика та види векселів 8 1.3. Організація роботи з векселями в комерційному банку 13 2. Характеристика операцій комерційних банків з векселями 15 2.1. Операції комерційних банків з векселями 15 2.1.1. Кредитні операції 17 2.1.2. Гарантійні операції 23 2.1.3. Торговельні операції 27 2.1.4. Розрахункові операції 28 2.1.5. Комісійні та довірчі операції 30 2.2. Недоліки операцій з векселями та шляхи їх можливого покращення 35 2.3. Зловживання на вексельному ринку в Україні та заходи їх запобігання 37 3. Розрахунки нормативів діяльності комерційного банку 41 Висновок 53 Список використаної літератури 54

Висновок

Узагальнюючи дану роботу, слід наголосити, що вексельний обіг становить собою складний економічно-правовий комплекс проблем, якій належить виважено вирішувати не тільки представникам державних органів але й банківській системі та суб’єктам підприємницької діяльності в цілому. Отже, регулювання вексельного обігу за допомогою операцій комерційних банків набуває суворо визначеного і впорядкованого характеру. При цьому: по-перше, комплексне здійснення операцій інкасо, обліку й застави векселів створює умови для передбачення строків надходження платежів. Якщо взяти до уваги, що без вексельного обігу підприємства України нині чекають їх місяцями, то це велике благо; по-друге, вексельна форма безготівкових розрахунків компенсує постачальнику тимчасове відволікання коштів з його господарського обороту, відшкодовує затрати виробництва та обігу і значною мірою гарантує отримання чистого доходу у вигляді прибутку; по-третє, включення у випуск векселів комерційних банків здатне пожвавити вексельний ринок і створити нову ситуацію як у самому випуску векселів, так і в покрашені оперативності управляння їхнім обігом; по-четверте, впровадження вексельного обігу в Україні та його регулювання банківською системою повинно відбуватися одночасно з створенням спеціалізованих вексельних центрів, які будуть продавати, погашати векселі, надавати консультативні послуги щодо їх бухгалтерського обліку, дисконту, дослідження ланцюгів неплатежів, контролю безпеки вексельного обігу тощо.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення