Курсова робота «Кредит, його суть, форми і значення в ринковій економіці», 2008 рік

З предмету Економіка · додано 14.10.2009 11:57 · від Евгения · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1.Вступ 3 2.Теоретичні концепції кредиту 5 3.Суть кредиту, принципи, функції та його види 11 4.Форми кредиту 30 5.Значення і місце кредиту в економіці України 37 6.Висновки 42 7.Використана література 43 8.Додатки 45

Висновок

У ході написання курсової роботи були розглянуті такі розділи, як "Теоретичні концепції кредиту", " Суть кредиту, принципи, функції та його види", "Форми кредиту" і "Значення і місце кредиту в економіці України". Підводячи підсумки, можна сказати, що Кредит грає специфічну роль в економіці: він не тільки забезпечує безперервність виробництва, але і прискорює його. Кредит сприяє економії витрат звертання. Це досягається за рахунок:

а) скорочення витрат але виготовленню, випуску, обліку і зберіганню грошових знаків, бо значить, частина готівки виявляється непотрібною;

б) прискорення обігу грошових коштів, багаторазового використання вільних грошових коштів;

в) скорочення резервних фондів.

Роль кредиту в різних фазах економічного циклу не однакова. В умовах економічного підйому, достатній економічній стабільності кредит виступає чинником зростання. Перерозподіляючи величезну грошову і товарну масу, кредит живить підприємства додатковими ресурсами. Його негативний вплив може, однак, виявитися в умовах перевиробництва товарів. Особливо помітний такий вплив в умовах інфляції. Нові платіжні кошти, що входять за допомогою кредиту в оборот, збільшують і без того надмірну масу грошей, необхідних для звертання.

Кредит незалежно від своєї соціальної сторони виконує певні функції, такі як регулювання об'єму сукупного грошового обороту, перерозподіл грошових коштів на умовах їх подальшого повернення, акумуляція тимчасово вільних грошових коштів.

Отже, аналізуючи зроблену роботу, яку викладено в основній частині курсової роботи, можна сказати, що завдання, яке було поставлено у вступі цієї роботи, виконано.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?