Курсова робота «Особливості та проблеми грошово-кредитної політики в сучасних умовах», 2007 рік

З предмету Гроші та кредит · додано 13.10.2009 14:55 · від De · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні основи грошово-кредитної політики 5 1.1. Сутність грошово-кредитної політики та її види 5 1.2. Механізм грошово-кредитної політики 19 Розділ 2. Особливості здійснення грошово-кредитної політики 25 2.1. Грошово-кредитна політика у зарубіжних країнах 25 2.2. Перспективи стабілізації грошово-кредитної політики в Україні 33 2.3. Проблеми грошово-кредитної політики в сучасних умовах 35 Висновки 42 Список посилань 45

Висновок

Грошово-кредитна політика, метою якої є економічне зростання, має здійснюватися відповідно до ланцюга: нагромадження капіталу - розширення попиту - зростання виробництва і рівня зайнятості - збільшення бюджетних доходів - скорочення бюджетного дефіциту зниження інфляції.

У цьому контексті необхідним кроком є нагромадження капіталу, що може бути здійснено лише за рахунок залучення широкого кола банківських та небанківських фінансових посередників. Для України велика кількість фінансових інституцій ще не означає їх високу ефективність та якість. Необхідним є підвищення їх капіталізації з використанням як економічних заходів - залучення внутрішнього та зовнішнього капіталу у вигляді інвестицій, підвищення конкуренції на ринку фінансових послуг за рахунок відкритого доступу іноземних фінансових установ на відповідні ринки України, так і організаційних заходів - реорганізації українських фінансових установ шляхом укрупнення і злиття.

Залучення фінансових посередників та посилення ролі центрального банку у проведенні незалежної грошово-кредитної політики є ключовим елементом монетарного регулювання економічних процесів.

Банківські та небанківські фінансові установи мають різний вплив на реалізацію грошово-кредитної політики, а отже, й на вибір відповідних інструментів у процесі її впровадження. За рахунок банківського сектора реалізується сучасний трансмісійний механізм грошово-кредитної політики, в якому використовуються прямі та непрямі засоби впливу. Зниження ринкової процентної ставки безпосередньо впливає на показники попиту та пропозиції, тим самим активізує кредитні операції, а отже, прискорює обіг грошей в економіці та сприяє поступовому нарощуванню грошової маси на ринку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?