Реферат «Мова та умовиводи.», 2009 рік

З предмету Логіка · додано 19.10.2009 00:43 · від Lesya1 · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1.Штучна та національна мова. 2.Правильні та неправильні умовиводи.

Висновок

Розрізняють природну (розмовну) і штучну мови. Освоєння сучасної логічної науки передбачає ознайомлення з такими аспектами мови, як семантика, синтаксис, прагматика. Природні або національні мови – це історично сформовані в суспільстві звукові (слово), а потім і графічні (письмо) знакові системи.

Логічною формою вираження опосередкованих знань є судження, а формою здобування – умовивід (або просто вивід). Умовивід – це прийом, спосіб, процес, правила оперування судженнями, форма мислення, в якій з одного боку або кількох суджень виводять нове судження, що містить в собі нові знання. Форму, або логічну структуру умовиводу становить певний спосіб сполучення, або зв'язок окремих суджень між собою.

Умовивід – це логічна форма, в якій з одного або декількох суджень-засновників отримують судження-висновок, що логічно слідує із змісту вихідних суджень. Це система послідовно зв'язаних між собою суджень. Останній член якої є вивідне судження – висновок.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?