Курсова робота «Чинники підвищення ефективності використання капітальних вкладень і фінансових інвестицій», 2007 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 10.10.2009 16:53 · від Юля · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Інвестиції в основний капітал в сучасних умовах господарювання 1.1. Поняття та класифікація інвестицій 4 1.2. Види і структура капітальних вкладень 7 1.3. Чинники підвищення ефективності використання капітальних вкладень 11 1.4. Оцінка ефективності капітальних вкладень 14 2.Фінансові інвестиції в розвитку підприємства 2.1. Поняття та класифікація фінансових інвестицій 19 2.2. Види і структура фінансових інвестицій (цінних паперів) 21 2.3. Чинники підвищення ефективності використання фінансових інвестицій 26 2.4. Оцінка ефективності фінансових інвестицій 30 3. Управління інвестиціями на підприємстві 32 4. Проблеми інвестування в Україні та необхідність залучення іноземного капіталу 36 Висновок 46 Література 47

Висновок

В даній курсовій роботі представлені та розкриті: сутність інвестицій, їх види та характеристика; характеристика капітальних вкладень підприємства; загальні підходи до планувння капітальних вкладень та фінансових інвестицій на підприємстві; оцінка ефективності капітальних вкладень та фінансових інвестицій підприємства; управління інвестиціями на підприємстві; необхідність залучення іноземного капіталу та його ефективне використання.

Також відображено:

─ пошук та оцінка інвестиційної привабливості проектів і добір найефективніших з них;

─ складові інвестиційного процесу; послідовність його розрахунку та основна мета цього процесу;

─ динаміка розвитку залучення іноземних інвестицій в Україну.

Були розглянуті:

─ особливості прояву різних видів інвестицій за різних умов реалізації інвестиційних проектів;

─ питання: щодо формування та регулювання обігу цінних паперів на підприємстві; на скільки важливо проводити залучення вітчизняних та іноземних інвестицій, і яку мету переслідує підприємство проводячи цей процес.

В практичному завданні на прикладі відображено зразок визначення найефективнішого проекту на підставі показника чистої теперішньої вартості проекту.

Отже, на основі проведеної роботи можна зробити висновок, що активне реформування економічних відносин в Україні та подальший розвиток підприємництва потребує залучення додаткових фінансових ресурсів. Отримати такі ресурси можна завдяки залученню інвестицій (вітчизняних чи іноземних). Тому питання необхідності залучення фінансових інвестицій та інвестицій в основний капітал в сучасних умовах господарювання є дуже важливим.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?