Дипломна робота «Антикризове управління на підприємстві «Закордоненергокомплектбуд»», 2008 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 10.10.2009 16:50 · від Юля · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4-7 РОЗДІЛ І. Теоретичні аспекти формування стратегії виходу підприємства з кризового стану. 1.1. Економічна сутність та зміст стратегії виходу підприємства з кризовогостану 8-16 1.2. Основні причини виникнення кризових ситуацій 16-37 1.3. Методичні засади стратегічного управління підприємством в умовах кризи 37-49 РОЗДІЛ ІІ. Діагностика кризової ситуації на підприємстві ВАТ «Закордоненергокомплектбуд». 2.1. Загальна характеристика підприємства 50-51 2.2. Діагностика масштабів кризового стану на підприємстві 51-72 2.3. Аналіз сильних та слабких сторін SWOT-аналіз 72-79 РОЗДІЛ ІІІ. Розробка заходів виходу підприємства з кризового стану 3.1. Визначення основних напрямків виходу із кризи 80-92 3.2. Розробка програми виходу підприємства із кризи 92-94 3.3. Розрахунок економічного ефекту запропонованих заходів 94-112 РОЗДІЛ ІV. Охорона праці та навколишнього середовища 113-134 Висновки 135-140 Список літератури 141-142 Додатки

Висновок

Успіх підприємницької діяльності підприємства багато в чому залежить від готовності до кризи, управління підприємством повинне бути антикризовим і враховувати імовірність банкрутства, ступінь передбачуваності якого залежить від зовнішніх і внутрішніх факторів. Здатність будь-якого підприємства пристосуватися до зміни як зовнішніх, так і внутрішніх факторів – гарантія не тільки його виживання, але і процвітання. Проте, для підприємств базових галузей промисловості в даний час характерне те, що ринок виявив повну нездатність забезпечити необхідний рівень фінансових показників.

По-перше, такі підприємства виявилися нездатними до припинення неефективних форм діяльності.

По-друге, нездатність забезпечувати відповідний розвиток підприємства, коли та сама група вищого керівництва відповідальна за рішення й оперативних, і адміністративних, і стратегічних задач.

Дослідження тематики антикризового управління, що було здійснено в даній роботі, дозволило зробити наступні висновки. Кризу також можна розглядати як об`єктивно обумовлену стадію життєвого циклу діяльності фірми, коли негаразди примушують здійснювати поновлення, модернізацію і реконструкцію. Основні причини винекнення кризового стану в діяльності підприємств розглядено на прикладі ВАТ «Закордоненергокомплектбуд.

У результаті комплексного аналізу фінансово-економічної діяльності і діагностики банкрутства ВАТ «Закордоненергокомплектбуд»з використанням спеціальних фінансових моделей діагностики банкрутства був зроблений висновок про не глибоку фінансову кризу і про високу імовірність настання банкрутства. Розрахувавши оцінку поточної ліквідності, та забезпечення власними оборотними коштами на 2005-2007рр., бачимо, що структура балансу признається задовільною,а підприємство платоспроможним тому,що обидва показники вище нормативних своїх значень,тобто за 2005 коефіцієнт

поточної ліквідності склав 2,75;за 2006-2,47;за 2007-2,15;. Розрахувавши двофакторну модель оцінки ймовірності банкрутства підприємства на 2005-2007 роки бачимо,що коефіцієнт Z.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?