Курсова робота «Облік поточної дебіторської заборгованості за товари, роботи та послуги та її списання», 2009 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 10.10.2009 10:53 · від sergiyboy · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1 Теоретичні аспекти обліку поточної дебіторської заборгованості 1.1. Огляд літературних джерел 1.2. Правове регулювання обліку поточної дебіторської заборгованості Розділ 2 Правовий статус підприємства та його облікова політика 2.1. Організаційно правовий статус підприємства 2.2. Облікова політика підприємства з обліку поточної дебіторської заборгованості Розділ 3 Облік поточної дебіторської заборгованості 3.1. Дебіторська заборгованість, її види 3.2. Облік розрахунків з покупцями та замовниками 3.3. Облік резерву сумнівних боргів та списання дебіторської заборгованості Висновки та пропозиції Список використаної літератури

Висновок

Досліджуючи стан дебіторської заборгованості в Україні ми встановили, що її розвиток розпочався з встановленням незалежності. На даний час облік дебіторської заборгованості повністю регулюється законодавчими актами, але незважаючи на повний контроль з боку держави, в системі розрахунків по дебіторській заборгованості існує ряд проблем пов’язаних з несвоєчасністю її погашення покупцями.

Вивчаючи теоретичні аспекти дебіторської заборгованості в Україні було розглянуто ряд тверджень щодо самого поняття дебіторської заборгованості та встановлено основні проблеми з обліку дебіторської заборгованості на підприємствах України. Основною з проблем обліку дебіторської заборгованості економісти називають непристосованість методів визначення резерву сумнівних боргів, які передбачені П(С)БО 10 до обліку на українських підприємствах і, виходячи з цього, недостовірні дані при відображені резерву сумнівних боргів в балансі. Також було розглянуто законодавчу базу, яка регулює дебіторську заборгованість в Україні. Основними законодавчим актом, який прямо регулює облік дебіторської заборгованості є П(С)БО 10. Решта законодавчих актів розглядають дебіторську заборгованість, як об’єкт податкового обліку, її відображення в звітності підприємств та вказують конкретні рекомендації в певних питаннях.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення