Курсова робота «Інтернетизація і особливості англійського словотвору», 2007 рік

З предмету Іноземні мови · додано 10.10.2009 12:19 · від Анна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Найуживаніші словотворчі лексеми 1.1. Афіксоїд cyber- 4 1.2. Нові суфікси 4 1.3. „Комп’ютерні” префікси 5 Розділ 2. Семантичні неологізми 2.1. Лексема digital 6 2.2. Лексема virtual 6 2.3. Дієслово wire 7 2.4. Слово Internet як база неологізації 7 2.5. Явище поліномінації 8 Розділ 3. Вплив інформаційної революції на лексико-фразеологічні інновації 3.1. Інформаційний ринок 11 3.2. Історія виникнення неологізму dot-com 13 3.3. Вплив Internet на маркетинг 14 3.4. Вплив Internet на інші сфери життя і діяльності людини 15 Розділ 4. Негативні наслідки інтернетизації 4.1. Інформаційний стрес 18 4.2. Проблема комп’ютерних злочинів 19 4.3. Кіберіндустрія азартних ігор 20 4.4. Кібербезпека 21 Висновки 23 Список літератури 24

Висновок

Таким чином, вплив Інтернету відбивається не тільки в значному кількісному рості словникового складу англійської мови, але й у якісних змінах у ланках лексико-семантичної системи. Інтернетизація багатьох сторін повсякденного життя носіїв англійської мови супроводжується широкомасштабною детермінологізацією нової лексики, пов'язаної із сучасною технікою, або її перетворенням у біофункціональну лексику, що належить одночасно і загальнонародній мові, і мовам для спеціальних цілей.

Результати семантичних процесів і змін, викликаних інформаційною революцією, знаходять своє втілення в мовних явищах, що все більше пронизують мову, впливають на існуючі семантичні підсистеми й угруповання. Ключові одиниці ''інфореволюції'' перетворюються на центри слово- і фразотворення, стають домінантними елементами розгалужених лексико - семантичних парадигм. Актуальність процесів і явищ, співвіднесених із сучасним етапом науково-технічного прогресу, обумовлює прагнення відбити відповідні поняття варіативними мовними засобами, створює явище атракції синонімів навколо даних понять. Необхідність розмежування “кібернетичних” і “докібернетичних” понять викликає явище диференціюючої реномінації – більш чіткого позначення старих понять.

Інтернетизація внесла істотні зміни в систему словотвору, породила цілий ряд нових високопродуктивних словотворчих елементів або нових семантико-словотворчих варіантів існуючих афіксів, викликала переміщення суфіксів і префіксів від периферії системи до ядра, від мов для спеціальних цілей до загальнонародної мови, сприяла розширенню самого поняття “словотворчий елемент”. Нова лексика і фразеологія, що виникла у зв'язку з інформаційною революцією, зокрема, із широким використанням Інтернету, пронизує в даний час мову багатьох сфер соціального життя і відбиває як численні блага і вигоди, так і нові соціальні, психологічні й інші проблеми, негативні наслідки і побічні ефекти нинішнього етапу науково-технічного прогресу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?