Курсова робота «Зовнішньоекономічний контракт(кава)», 2009 рік

З предмету ЗЕД · додано 21.10.2009 19:37 · від luda · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 І. Аналітична маркетингова оцінка ринку 4 1.1. Аналіз світового ринку 4 1.2. Аналіз українського ринку 15 ІІ. Правове обґрунтування можливості здійснення зовнішньоекономічної угоди 28 2.1. Законодавча база 28 2.2. Нормативно-правові умови здійснення проекту 31 ІІІ. Зовнішньоекономічний контракт 34 ІV. Оцінка ефективності запропонованого проекту 41 Висновки 44 Список використаних джерел 45 Додатки

Висновок

У 2007-му українці витратили на каву $ 1,55 млрд (+40 % порівняно з 2006 роком). Більшість експертів упевнені, що це не межа: потенціал кавового ринку України — щонайменше $ 5 млрд. Українці тільки долучаються до кави — споживання напою в нашій країні поки що не перевищує 1,2 кг кави на душу населення, тоді як поляки, чехи й угорці п’ють удвічі-втричі більше.

За підрахунками у 2007 році натуральна кава збільшилася в ціні на 7 %, розчинна — на 11 %. У січні — лютому 2008-го кава через високу інфляцію в середньому подорожчала ще на 5%. Довгострокові прогнози щодо зростання аналітики й оператори ринку дають неохоче, що загалом зрозуміло: на початку року практично всі експерти очікували лише 10 – 12 % збільшення обороту, тоді як реальне зростання українського ринку становило 40 %. Утім, практично всі експерти впевнені, що обсяг кавового ринку наступного року підвищиться щонайменше на 25 %. Активне зростання — головна відмінність українського ринку від закордонних.

Роблячи висновки доцільно підкреслити особливості здійснення контракту та його ефективність.

На сьогоднішній день каву споживають практично всі, одні споживають натуральну, а інші розчинну, а тому кавовий бізнес є перспективним з будь-якої сторони. Більшість споживачів споживають все ж таки натуральну каву. Як відомо, більшість українців належать до прошарку середньозабезпечених, а тому і споживають каву у відповідному ціновому сегменті. До таких видів кави належить багато торгових марок і, зокрема, Чібо.

Рентабельність зовнішньоекономічної угоди становить близько 23 %, а тому можна вважати, що така угода є ефективною.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?