Курсова робота «Аналіз та проектування комунікацій в організаціях», 2008 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 08.10.2009 16:33 · від Володимир · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 1. Загальна характеристика ВАТ „Івано-Франківського арматурного заводу” 4 1.1. Історія діяльності ВАТ „ІФАЗ” 4 1.2. Аналіз внутрішнього середовища підприємства 6 1.3. Аналіз зовнішнього середовища підприємства 18 1.4. SWOT-аналіз підприємства 22 2. Теоретико-методологічні аспекти проектування комунікацій в організаціях 26 3. Аналіз комунікацій на ВАТ „ІФАЗ” 43 4. Рекомендації та пропозиції щодо вдосконалення комунікацій на ВАТ „ІФАЗ” 47 Висновки 49 Перелік використаної літератури 51

Висновок

Комунікації – це процес передавання інформації від однієї особи до іншої. Ефективні комунікації – це такий процес передавання повідомлення, коли отримане повідомлення наскільки це можливо близьке за значенням до первинного. Ключовими складовими ефективних комунікацій є дані та інформація.

Комунікації – це невід`ємна і важлива частина праці менеджера. У комунікативному процесі беруть участь відправник, який загодовує значення і передає його, та одержувач (їх може бути кілька), який приймає повідомлення і розкодовує його. Будь-яку частину всього процесу можуть перервати перешкоди.

Є кілька форм комунікацій в організаціях. Між особові комунікації стосуються комунікацій між малою кількістю людей. Дві важливі форми між особових комунікацій – усні та письмові – мають як переваги так і недоліки. Тому менеджери, вибираючи засіб комунікації, повинні зважати на всі аспекти. Комунікативні схеми відображають спосіб комунікацій між членами групи або робочої команди. Вертикальні комунікації між керівництвом та підлеглими відбуваються зверху вниз та знизу вверх. Горизонтальні комунікації діють між співробітниками та колегами одного рівня в організації.

Електронні засоби комунікацій суттєво впливають на комунікації в організаціях. До інформаційних систем належать: операційно-виконавча система, базова інформаційна система менеджменту, адміністративна інформаційна система, інтранет та експертна система. Кожна забезпечує певним типом інформації та є важливою для конкретних категорій менеджерів.

В організаціях також поширені неформальні комунікації. Їхній різновид – система непідтверджених неофіційних даних і чуток. Менеджмент „нишпорки” теж дуже популярний. Несловесні комунікації – це вираз обличчя, рухи тіла, фізичні контакти, жести, інтонації.

Керування комунікаційним процесом передбачає виявлення бар`єрів ефективних комунікацій і розуміння того, як їх треба долати. Бар`єри можна ідентифікувати на індивідуальному та організаційному рівнях. Відповідно, для подолання цих бар`єрів можна використовувати як індивідуальні, так і організаційні навики та вміння.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?