Курсова робота «Витрати підприємства на виробництво і реалізацію продукції на прикладі ЗАТ "Промспецодяг"», 2008 рік

З предмету Фінанси підприємства · додано 07.10.2009 18:26 · від Даша · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ РОЗДІЛ 1. Теоретичні основи формування витрат на виробництво та реалізацію продукції. 1.1. Економічна сутність витрат на виробництво та реалізацію продукції 1.2. Класифікація витрат та їх групування за статтями і елементами 1.3. Нормативно-законодавча база про витрати виробництва та реалізацію продукції. РОЗДІЛ 2. Методичні основи формування витрат на виробництво і реалізацію продукції. 2.1. Методи формування витрат на виробництво та реалізацію продукції 2.2. Економіко-математична модель витрат на виробництво та реалізацію продукції РОЗДІЛ 3. Практика та оцінка сучасного стану виробництва та реалізацію продукції на прикладі ЗАТ «Промстпецодяг». 3.1. Характеристика фінансово-господарської діяльності підприємства 3.2. Оцінка і аналіз витрат підприємства на виробництво та реалізацію продукції. 3.3. Вплив факторів на витрати виробництва і реалізацію продукції. РОЗДІЛ 4. Шляхи зниження витрат і збільшення фінансового результатів ЗАТ «Промспецодяг». 4.1. Заходи зниження фактичної собівартості продукції, та збільшення фінансового результату підприємства. 4.2. Економіко-математична модель збільшення фінансового результату підприємства. Висновки. Список використаної літератури. Додатки.

Висновок

Економічний розвиток підприємства характеризується покращенням фінансово-економічних результатів. Це покращення зумовлюється дією внутрішньо-виробничих і зовнішньо-економічних чинників. Для встановлення чинників формування фінансових показників нами проведено дослідження на підприємстві.

Виявлено, що в умовах ринкової економіки ці фактори взаємозалежні і зумовлюють фінансовий стан підприємства. Визначальним фактором фінансового стану є прибутковість його господарської діяльності.

На основі аналізу динаміки та структури діяльності підприємства здійснено пошук факторів для зниження фактичної собівартості продукції, та збільшення фінансового результату, оскільки це є одним з найважливіших завдань будь-якого виробництва. Виявлення і практичне використання цих факторів було метою цього дослідження. За допомогою ретельного фінансово-економічного аналізу, досконало вивчені витрати підприємства на виробництво та реалізацію продукції і зроблено наступні висновки.

Основними показниками, що характеризують ефективність діяльності підприємства є прибуток і рентабельність.

Аналіз прибутку від виробництва та реалізації продукції здійснюють за даними фінансового звіту (форма № 2) підприємства.

Об’єктом дослідження вибрано підприємство ЗАТ «Промспецодяг».

Як показав аналіз його фінансових результатів, дане підприємство успішно працює на ринку, воно є конкурентним, а також в аналізованому періоді воно поліпшило свої фінансові результати.

Отже показники рентабельності свідчать про помірний розвиток підприємства і покращення його діяльності за аналізований період.

Аналіз також показав, що на підприємстві пп існують резерви збільшення прибутку і рентабельності. До них відносяться: а) резерв збільшення прибутку за рахунок збільшення об'єму реалізації продукції. Реалізація резерву можлива шляхом проведення рекламних акцій серед постійних клієнтів підприємства у вигляді тимчасових знижок або інших особливих умов, щоб стимулювати їх поступово повернути попередні обсяги замовлень;б) зниження витрат на гривню товарної продукції (в тому числі за рахунок зменшення матеріальних витрат, амортизації та інших операційних витрат) дозволить збільшити суму прибутку на грн. Реалізувати цей резерв можна шляхом збільшення закупочних партій товарів, за рахунок реалізації вище зазначеного резерву, і тим самим здобуття відповідних знижок.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?