Реферат «Поняття, зміст, мета та функції науки», 2004 рік

З предмету Інше · додано 06.10.2009 18:39 · від Ніка · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Вступ 2. Поняття, зміст, мета та функції науки 3. Висновок 4. Список використаної літератури

Висновок

Наука являється суспільною за своїм походженням, розвитком і використанням. Всяке наукове відкриття є праця суспільна, в кожний даний момент часу наука виступає як сумарний вирах людських успіхів у пізнанні світу. Тому вона по-справжньому ефективно може використовуватися тільки з появою суспільного характеру виробничих сил, з розвитком суспільної праці і виробництва у великому масштабі.

Наука - не тільки система наукових знань, які пояснюють навколишній світ, але й засіб його вимірювання та перетворення. Вона впливає на пізнання природи людиною не через емоційне сприйняття, а шляхом систематизованої логічної взаємодії інтелекту, природи і суспільства.

Наука являє собою спеціально організовану діяльність людей. Як галузь людської діяльності, наука є складним соціальним інститутом, який сформувався у процесі розподілу праці, поступового відмежування розумової праці від фізичної і перетворення пізнавальної діяльності в специфічний вид занять окремих осіб, колективів та установ.

Загалом в Україні прийнято виділяти наступні основні галузі наук: фізико-математичні, хімічні, біологічні, геолого-мінералогічні, технічні, сільськогосподарські, історичні, економічні, філософські, філологічні, географічні, юридичні, педагогічні, медичні, фармацевтичні, ветеринарні, мистецтвознавство, архітектура, психологічні, соціологічні, політичні, інші.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?