Курсова робота «Реформи Солона в Афінах», 2002 рік

З предмету Право · додано 06.10.2009 14:34 · від Andriy · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ I. Загальна характеристика утворення Афінської держави. II. Солон – один з найвидатніших державних діячів Афінської держави: 2.1. Економічні реформи, проведені архонтом Солоном; 2.2. Політичні реформи, проведені архонтом Солоном; 2.3. Оцінка діяльності Солона Плутархом та Арістотелем. III. Становище Афінської держави після реформ Солона. Висновки Список використаної літератури

Висновок

Головною метою реформ Солона було примирення інтересів різних ворогуючих угруповань вільних. Тому вони носили компромісний, половинчастий характер. Але реформи Солона важливі і тому, що ними законодавець-реформатор розпочав еру так званих політичних революцій, які давно назрівали в афінському суспільстві. Солон завдав рішучого удару залишкам первіснообщинного ладу у цілій Аттіці. Він продовжив розпочатий Тезеєм процес творення та об’єднання (синойкізм) афінської держави, створив, по суті, цю державу у цілісному вигляді, її механізм, систему державних органів. Проведені економічні та політичні рефоми, а саме «сисахфія», ліквідація боргового рабства, затвердження свободи заповітів, поділ громадян за майновим цензом, створення нових державних органів, прийняття закону про політичну активність громадян та інші вплинули на зміну суспільних відносин в Афінах.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?