Курсова робота «Державна допомога сім'ям з дітьми», 2009 рік

З предмету Право · додано 05.10.2009 13:42 · від consultant · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Соціально-правова характеристика державної допомоги сім’ям з дітьми 1.1. Право сімей з дітьми на державну допомогу 1.2. Види державної допомоги сім'ям з дітьми 1.3. Джерела покриття витрат на виплату державної допомоги сім'ям з дітьми та органи, що призначають і здійснюють виплату державної допомоги сім'ям з дітьми Розділ 2. Допомога у зв'язку з вагітністю та пологами 2.1. Право на допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами 2.2. Умови надання і тривалість виплати допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами 2.3. Розмір допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами Розділ 3. Допомога при народженні та усиновленні дитини 3.1. Право на допомогу при народженні та усиновленні дитини, умови її призначення 3.2. Розмір допомоги при народженні та усиновленні дитини 3.3. Підстави припинення виплати допомоги Розділ 4. Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку 4.1. Право на допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. Підстави її призначення 4.2. Розмір допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку 4.3. Проблемні питання виплати допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку Розділ 5. Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування 5.1. Підстави призначення допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування 5.2. Розмір допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування. Підстави для припинення виплати Розділ 6. Допомога на дітей одиноким матерям 6.1. Право на допомогу на дітей одиноким матерям 6.2. Умови призначення допомоги на дітей одиноким матерям 6.3. Розмір допомоги на дітей одиноким матерям Висновки Список використаної літератури Додатки

Висновок

Державна допомога сім’ям з дітьми є інститутом права соціального забезпечення. Державна допомога сім'ям з дітьми — це гарантований державою рівень матеріальної підтримки сімей з дітьми з урахуванням складу сім'ї, її доходів, віку і стану здоров'я дітей. Незважаючи на значні економічні труднощі, держава не перестає піклуватися про права дітей, їх матеріальне забезпечення, закріплюючи це законодавчо. Зокрема у 1992 році був прийнятий Закон України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», яким було передбачено 11 видів державної допомоги. Згідно Закону державна допомога сім'ям з дітьми призначається і виплачується:

- громадянам України;

- іноземцям та особам без громадянства, які постійно проживають

в Україні, а також особам, що набули статусу біженця і мають право

на державну допомогу.

Порядок призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1751. Ним визначено умови призначення і виплати усіх видів державної допомоги сім'ям з дітьми, передбачених Законом України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми", зокрема:

1) допомога у зв'язку з вагітністю та пологами;

2) допомога при народженні дитини;

2-1) допомога при усиновленні дитини;

3) допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;

4) допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;

5) допомога на дітей одиноким матерям.

Всі види державної допомоги сім'ям з дітьми, крім допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами жінкам, застрахованим в системі загально-обов’язкового державного соціального страхування, призначають органи праці та соціального захисту населення за місцем проживання батьків.

У курсовій роботі розглянуті підстави набуття права, умови призначення,розміри та проблеми виплати державної допомоги сім'ям з дітьми.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?