Реферат «Економічний зміст та суть страхування», 2004 рік

З предмету Страхування · додано 04.10.2009 17:53 · від Светлана · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Економічний зміст та суть страхування 6 2. Організаційні форми діяльності страхових компаній(організацій) та вимоги до них відповідно до діючого законодавства 11 3. Дії страховиків при настанні страхового випадку 19 Висновок 22 Задача 24 Список використаної літератури 25

Висновок

Страхування - об’єктивно необхідний атрибут ринкової економіки. Світовий досвід переконує, що одним з важливіших індикаторів стану економіки будь якої країни ринкової орієнтації є розвиток страхування.

Страхування забезпечує надійний захист майнових інтересів підприємців і населення в разі втрат, заподіяних вогнем, стихійним лихом, техногенними аваріями, транспортними пригодами та багатьма іншими непередбачуваними обставинами. Страхування добре зарекомендувало себе як форма нагромадження коштів громадян для вирішення їх соціальних проблем /охорона здоров’я, пенсійне забезпечення, освіта тощо /. В останні роки страхування широко використовується на випадок виникнення відповідальності перед третіми особами. В цілому світові темпи приросту страхових премій значно випереджають зростання валового внутрішнього прибутку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?