Економіко-правові особливості управління санацією

1 грн Вартість завантаження
Визначення досліджене авторами:

Т.В. Пепа, В.О. Федорова, А.Б. Кондрашихін, О.В. Андрєєва. дане питання висвітлює так:

В структурі управління фінансовою санацією підприємств важлива роль надається економіко-правовим особливостям функціонування виробничої системи підприємства. Правовими (організаційно-правовими) засадами визначається організаційна та функціональна структури підприємства. Внутрішній устрій виробничої системи має відповідати нормативно-правовим вимогам країни. Сфера господарської діяльності, ступінь ринкової свободи також визначаються сукупністю законів та інших правових документів. Від вміння менеджерів залежить, наскільки оптимальним стане поєднання нормативних вимог та ринкового середовища, в якому працює підприємство, його трудовій колектив, постачальники та споживачі продукції. Тому, насамперед менеджмент керується правовими вимогами стосовно фінансової санації підприємства.

Внаслідок правових вимог складаються економічні відносини на ринку. Наприклад, якщо підприємство перевантажити перевірками, експертизами якості продукції, правил ведення обліку та іншими бюрократичними процедурами, його ресурси та кадровий склад почнуть працювати на перевірників замість виготовлення продукції для ринкового замовлення. Таке виробництво швиденько опиниться на порозі фінансової кризи. В умовах економічних трансформацій досить важливим є знайти „золоту середину" в єкономіко-правових стосунках.

Ви бачите тільки частину тексту. Для доступу до повної версії необхідно придбати доступ, або авторизуватись якщо доступ уже придбано.
Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 1 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення