Курсова робота «Поняття , властивості та ознаки нормативно-правових актів 2007», 2006 рік

З предмету Право · додано 04.10.2009 11:23 · від Сергей · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Поняття, властивості та ознаки нормативно-правових актів 5 1.1. Загальна характеристика нормативно-правового акту 5 1.2. Види нормативно-правових актів 7 1.3. Порядок державної реєстрації нормативно-правових актів 17 Розділ 2. Дія нормативно-правових актів у часі, просторі та за колом осіб 23 2.1. Темпоральна дія нормативно-правових актів 23 2.2. Дія нормативних правових актів в просторі 29 2.3. Порядок дії нормативно-правового акта за колом осіб 40 Розділ 3. Систематизація нормативно-правових 42 3.1. Кодифікація: поняття, ознаки та суть 44 3.2. Інкорпорація: поняття, ознаки та суть 47 3.3. Консолідація як вид систематизації нормативно-правових актів 48 Висновок 51 Використана література 53

Висновок

Отже, для правильного застосування правових норм необхідно точно визначати межі дії нормативних актів в часі, в просторі і по кругу осіб, на яких вони розповсюджуються.

Дія нормативного акту в часі починається, за загальним правилом, з моменту вступу його в силу. Актнабуває чинність з моменту його прийняття правотворчим органом. Акт починає діяти після закінчення певного терміну після його опублікування. Так, в Україні законодавчі акти набувають чинність на всій території через 10 днів з моменту їхнього опублікування в офіційному виданні законодавчої влади. Нормативно-правовий акт набуває чинність з часу, вказаного в самому акті або в спеціальному акті про введення його в дію.

Встановлення точного терміну вступу в силу нормативних актів важливе тому, що саме з цієї миті їх приписи підлягають виконанню. Новий нормативно-правовий акт поширює свою дію тільки на ті відносини, які мають місце після його вступу в силу. Зворотної сили він не має. Даний принцип означає, що припис нормативного акту не поширюється на ті відносини, які виникли і існували до його видання. Таке положення є надійною гарантією забезпечення прав і обов'язків громадян, підтримки міцного правопорядку. Винятки з вказаного принципу допускаються тільки в двох випадках: 1) якщо самим нормативно-правовим актом встановлюється його зворотна сила; 2)якщо кримінальні закони або акти адміністративного законодавства пом'якшують покарання або взагалі усувають караність діяння.

Нормативно-правові акти втрачають свою силу (припиняють дію) на наступних підставах: 1) після закінчення терміну дії акту, коли такий термін був спеціально встановлений; 2) у зв'язку з виданням нового нормативного акту, що замінив раніше діючий; 3) на підставі прямої вказівки конкретного органу про відміну даного нормативного акту.

Межі дії нормативно-правового акту в просторі визначаються територією, на яку поширюються його приписи. Під територією розуміється земна поверхня, надра, водний і повітряний простори в межах державної межі, територія посольств за кордоном, військові кораблі у відкритому морі і в іноземних територіальних водах, невійськові судна у відкритому морі, кабіни літальних і космічних апаратів в атмосфері.

Існує правило, згідно якому дія нормативно-правових актів поширюється на всіх осіб, що проживають на даній території. Закони і інші нормативні акти на території держави діють стосовно всіх громадян, державних і громадських організацій. Їх дія поширюється також на іноземних громадян і осіб без громадянства. Цим особам гарантуються передбачені національним законодавством права і свободи. Вони можуть звертатися до суду, до інших органів держави дня захисту належних їм особистих, майнових, сімейних і інших прав. Іноземні громадяни, особи без громадянства, які знаходяться на території певної держави, повинні поважати її конституцію і дотримувати закони.

Проте є винятки із загального правила, коли дії нормативно-правових актів по колу осіб не співпадають з їх дією на території. Так, іноземні громадяни, які користуються правом дипломатичного імунітету на території іншої держави, не можуть притягатись до кримінальної відповідальності, викликатися в суд для дачі показань. Якщо такі особи скоюють правопорушення, питання про їхню відповідальність вирішується дипломатичним шляхом. Деякі національні нормативно-правові акти взагалі не поширюються на іноземних громадян і осіб без громадянства (наприклад, акти про вибори до органів держави, про військову службу).

Нормативні акти можуть поширювати дію не на всіх громадян і посадових осіб даної території, а тільки на певні категорії (військовослужбовців, вчителів, осіб сільської місцевості і інших). В таких випадках в правових актах точно визначається коло осіб, які підпадають під їх дію.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?