Реферат «Процент за кредит, його природа та роль», 2006 рік

З предмету Гроші та кредит · додано 30.09.2009 14:08 · від ksiua · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Суть терміну процент за кредит 4 2. Процентні ставки по кредитах і фактори, які їх визначають 9 3. Процентна політика комерційних банків України 16 Висновки 25 Список використаних джерел 26

Висновок

Отже, основним видом плати за користування банківським кредитом є процент. Поряд з процентом банки можуть установлювати комісію, що застосовується як додатковий елемент ціни банківського кредитування. Процентами або прирівняними до них доходами називається будь-яка винагорода за надання коштів та зобов'язання їх надати, а також за прийняття кредитного ризику контрагента, і яка розраховується пропорційно часу та сумі коштів, які є об'єктами кредитної операції. Базою для процентної політики банків є грошово-кредитна політика держави та вплив на рівень ринкової ціни процента з боку центрального банку, який використовує для цього директивні і не недирективні методи.

Крім того, Висновки з дослідження полягають у необхідності формування адекватної процентної політики кожним комерційним банком для забезпечення нормальних умов власної діяльності при збереженні належного рівня прибутковості та ліквідності. Процентна політика комерційного банку повинна передбачати різні можливості мінімізації процентного ризику, котрі у даний час або у майбутньому можуть бути використані банківськими установами як один із напрямів удосконалення організації позичкових операцій.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?