Курсова робота «Перспективи вступу України до Євросоюзу», 2008 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 29.09.2009 16:35 · від Наталія · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 1. Об`єднання Євросоюз 4 2. Історія відносин Україна-ЄС 6 3. Існуючі відносини між Україною і ЄС 10 3.1. Правові основи відносин Україна-ЄС 10 3.2. Партнерство і співробітництво 10 3.3. Що вже зробила Україна на шляху до ЄС? 14 3.4. Проблеми вступу до ЄС України 15 4. Критерії вступу України до ЄС 20 5. Рівень життя в ЄС 24 6. Рівень життя в Україні 25 7. Що потрібно Україні, щоб досягти європейського рівня життя? 29 7.1. Створення чіткої концепції інноваційних зрушень 29 7.2. Покращення економічного становища 30 7.3. Покращення соціального становища 30 Висновки 34 Список використаних джерел 36

Висновок

Характеристика лише окремих показників розвитку України дає обгрунтовані підстави стверджувати, що наша держава ще далека від можливості вступу до ЄС. Деякі критерії вступу вже виконані, але ми віддалені від цієї організації перш за все рівнем життя. У контексті здійсненого аналізу можна зробити висновок про те, що Україна і ЄС як наддержавне утворення мають значно більше відмінностей, ніж подібних рис.

Проблеми подальшої інтеграції України до ЄС можна класифікувати як політичні, соціально-економічні і духовні. Для досягнення хоча приблизної схожості з країнами ЄС Українській державі слід запровадити глобальну систему довгострокового планування як на державному, так і на регіональному рівнях. В Україні повинен поліпшитися добробут громадян та мають підвищитися соціальні стандарти. Мають розглядатися питання зайнятості та соціальної політики, уряд має визначити основні проблемні питання і шляхи наближення політики та практики, що існує в Україні, до стандартів ЄС(соціально-громадський діалог, охорона здоров`я та безпека на виробництві, гендерна рівність, трудове законодавство, політика зайнятості, соціальний захист). Необхідний моніторинг відповідних законодавчих і політичних змін.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?