Курсова робота «Ринок сміттєвих облігацій у США у 70-80-х рр.», 2006 рік

З предмету Автомобілі · додано 24.09.2009 16:48 · від Pavlo · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Загальна характеристика сміттєвих облігацій 5 1.1. Огляд та походження високодоходних облігацій 5 1.2. Основні характеристики та типи високодоходних облігацій 12 1.3. Ризики інвестування у сміттєві облігації та управління ними. Сміттєві фонди 15 Розділ 2. Становлення та функціонування ринку високодоходних облігацій США 21 2.1. Особистість Майкла Мілкена та ідеї створення нового ринку 21 2.2. Приклад росту компанії "Golden Nugget" через залучення коштів через сміттєві облігації 35 2.3. Розквіт ринку та «ворожі поглинання» або кредитні викупи за допомогою високодоходних облігацій 39 2.4. Ринок сміттєвих облігації на сучасному етапі 48 Висновки 54 Список використаних джерел 56 Додатки 59

Висновок

80-і роки стали золотим десятиліттям для сміттєвих облігацій. Однак за божевільною кількістю нових випусків, розміщених наприкінці 80-х, настала черга безпрецедентного числа дефолтів, оголошених їхніми емітентами, а також банкрутство Drexel Burnham. За кілька днів ринок нових випусків непридатних облігацій фактично зник і не подавав ознак життя протягом більш ніж року.

Після низки голосних скандалів, у які була втягнута Drexel Burnham, сміттєві облігації обвинуватили у всіх гріхах, називаючи головною причиною труднощів, з якими зіштовхнулася американська економіка, включаючи великі втрати комерційних банків, боргова криза, високе безробіття, низький ріст продуктивності і практично всі неприємності фінансового сектора.

Реальних доказів провини знайдено не було, однак кілька банкрутств великих компаній, які пройшли через LBO або використання сміттєві облігації для корпоративних поглинань, створили загальне враження, що саме на непридатних облігаціях лежить відповідальність за усі проблеми економіки США. Насправді ж дослідження показали, що емітенти високоприбуткових облігацій перевищували середні по своїй індустрії показники росту зайнятості, продуктивності, обсягів продажів, капіталовкладень і виробничих витрат.

Чому ж тоді сміттєві облігації отримали таку погану репутацію? З одного боку, топ-менеджери компаній з інвестиційним рейтингом протягом багатьох років називали непридатні облігації втіленням сваволі й нерозсудливості на Wall Street, і їхня позиція могла пояснювалась тим, що цей інструмент надав корпоративним загарбникам доступ на публічний ринок боргових зобов'язань і дозволив їм "замахнутися" з погрозами на найбільші американські корпорації. Сміттєві облігації надали молодим компаніям можливість більш успішно конкурувати за джерела фінансування з компаніями, що мають високий кредитний рейтинг. Свою роль зіграв і ефект натовпу. До 1988 й 1989 р. компанії Wall Street охоче фінансували угоди, які фахівці вважали свідомо приреченими на провал. Але інвестори продовжували купувати навіть самі непридатні (у буквальному значенні) облігації. Коли ж погано структуровані угоди почали валитися, інвестори в паніці стали позбуватися навіть від відносно якісних випусків. І тільки до літа 1991 р. до сміттєвих облігацій почала повертатися слава корисного інструмента для фінансування бізнесу.

Питання про винність Мілкена дотепер викликає масу суперечок, існує думка і про політичний характер його справи. Як би там не було, саме завдяки фінансовому генієві Мілкена 80-і стали роками найважливіших фінансових інновацій, що визначили сучасне "обличчя" американського ринку капіталів. І, звичайно ж, сумне завершення кар'єри Мілкена як фінансиста, ніяким чином не кидає тіні на інвестиції в сміттєві облігації і не ставить під сумнів їхню абсолютну законність і корисність для економіки.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?