Реферат «Товарознавча оцінка теплоізоляційних матеріалів», 2009 рік

З предмету Товарознавство · додано 23.09.2009 23:17 · від Іра Шкрюба · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Класифікація теплоізоляційних матеріалів 4 2. Необхідні вимоги теплоізоляційних матеріалів 6 3. Вимоги при установці теплоізоляційних матеріалів 7 4. Основні властивості 8 5. Сфера застосування 10 Висновок 11

Висновок

Теплоізоляційні матеріали істотно покращують комфорт в житлових приміщеннях. Найважливішою метою теплоізоляції будівельних конструкцій є скорочення витрати енергії на опалювання будівлі. Ціни на енергоносії постійно ростуть. І тому з кожним роком все більше уваги виробники і споживачі приділяють ефективному використанню енергетичних ресурсів. Один з перспективних шляхів вирішення цієї проблеми – застосування теплозберігаючих конструкцій з використанням теплоізоляційних матеріалів, що дозволяють значно підвищити рівень комфортабельності будівель і споруд, а також поліпшити їх тепло - і звукоізоляційні характеристики.

У 2008 р. на українському ринку дефіциту теплоізоляційних матеріалів поки не спостерігається. По-перше, високий попит на теплоізоляційні матеріали викликав прихід на ринок нових гравців. По-друге, крупні зарубіжні виробники збільшили об'єми квот на український ринок. Фахівці компанії «Соцмарт» вважають, що негативний вплив надає на ринок теплоізоляційних матеріалів фінансову світову кризу, яка привела до зниження об'ємів будівництва в Україні. Проектування майбутніх об'єктів заморожене, на більшості ж будівель, що вже будуються, з початку-середини осені 2008 року не ведеться робіт. У нашій країні основними причинами стагнації ринку будівництва можна назвати на банківському і іпотечному ринку. Об'єми кредитування будівельного сектора істотно зменшилось, що спричинило за собою зниження попиту на житло і будматеріали.

За словами різних операторів ринку, продажі теплоізоляційних матеріалів за 9 місяців цього року знизилися на 5-15% по відношенню до аналогічного періоду минулого року За даними Держкомстату, за 8 місяців 2008 р. в порівнянні з аналогічним періодом 2007 р. у натуральному виразі приріст об'ємів імпорту кам'яної вати склав практично 0%, скловати — +7,8%, полістиролу — -10%. Як відзначають оператори, особливо постраждали від фінансової кризи дрібні і середні виробники. У зв'язку з нестабільною і складно прогнозованою ситуацією з кредитуванням на ринку теплоізоляційних матеріалів погіршав і загальний інвестиційний клімат в сегменті.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?