Курсова робота «Фінансовий облік», 2008 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 23.09.2009 13:41 · від грозненькая · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Облік грошових коштів та дебіторської заборгованості 5 2. Облік розрахунків, довгострокових та поточних зобов’язань 10 3. Облік необоротних активів і фінансових інвестицій 14 4. Облік запасів 23 5. Облік витрат, доходів і результатів діяльності 26 6. Облік власного капіталу і забезпечення зобов’язань 34 Висновок 68 Список використаної літератури 69

Висновок

При виконанні даної курсової роботи мені довелося зіштовхнуться з досить складними, але цікавими моментами фінансового обліку, бо для правильного відображення правдивої, достовірної й неупередженої інформації про діяльність підприємства необхідно добре розуміти те, що робить головний бухгалтер.

Складність фінансового обліку серед інших наук виділяється тим, що з року в рік вносяться зміни в положення (стандарти) бухгалтерського обліку, видаються нові закони і укази, які безперечно повинен виконувати бухгалтер на підприємстві.

Курсова робота стала для мене першим кроком для отримання перших навичок здійснення фінансового обліку на підприємстві, окремо: складання господарських операцій і бухгалтерських проводок, заповнення первинних документів і журналів господарських операцій; складання оборотних відомостей і, саме головне, балансу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?