Курсова робота «Облік собівартості реалізованої продукції (робіт, послуг)», 2008 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 22.09.2009 11:34 · від syrri · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Визначення, класифікація та облік витрат згідно П(С)БО 16 4 2. Методи калькулювання собівартості 15 3. Калькулювання виробничої собівартості готової продукції, надання послуг 21 4. Облік витрат і калькулювання собівартості тур продукту на підприємствах туризму 29 Висновки 42 Перелік використаних джерел Додатки

Висновок

У загальній системі показників, що характеризують ефективність виробництва (господарювання) як усього підприємства так і його підрозділів, основне місце належить собівартості, склад якої визначається витратами, що її формують.

В собівартості продукції як синтетичному показнику відображаються всі сторони виробничої і фінансово-господарської діяльності підприємства. Від рівня собівартості продукції при інших незмінних умовах залежить рівень прибутку. Чим економніше підприємство використовує матеріальні, трудові і фінансові ресурси при виготовленні виробів, виконанні робіт та наданні послуг, тим ефективніше здійснюється виробничий процес, тим більше буде прибуток та рівень рентабельності продукції.

Важливим у процесі кругообороту капіталу є процес виробництва, який являє собою сукупність операцій з виготовлення продукції, виконання робіт та надання послуг. Він здійснюється в результаті взаємодії факторів виробництва: засобів праці, предметів праці й живої праці. Це зумовлює відповідні витрати підприємства на виробництво продукції. Всі витрати, пов’язані з виробництвом, у сукупності складають виробничу собівартість виготовленої продукції (виконаних робіт, наданих послуг).

Собівартість визначається специфікою, обґрунтованою особливостями технології виробництва, його організації і видами продукції, що випускається. Існують такі види собівартості: цехова, виробнича, повна, планова та фактична. Собівартість продукції розраховують за калькуляційними елементами – статтями затрат. Статті затрат можуть бути фінансовими та галузевими. У фінансовій калькуляції є дві статті – прямі та непрямі (накладні) затрати. Широким є галузевий, а точніше виробничий аспект побудови собівартості. Номенклатура статей затрат на різних підприємствах різна й залежить від потреб управління.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?