Курсова робота «Шляхи удосконалення професійно-кваліфікаційної структури кадрів», 2006 рік

З предмету Економіка праці · додано 21.09.2009 16:05 · від Инна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Теоретичні аспекти навчання та підвищення кваліфікації кадрів 1.1. Роль підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів в підвищенні економічної ефективності організації 1.2. Основні форми навчання, підвищення кваліфікації та підготовки кадрів в умовах ринкової економіки 1.3. Проблеми підготовки та перепідготовки кадрів в Україні в сучасних умовах 2. Аналіз використання персоналу на підприємстві ват „селидівський хлібокомбінат” 2.1. Техніко-економічна характеристика діяльності ВАТ „Селидівський хлібокомбінат” 2.2. Аналіз складу та структури персоналу ВАТ „Селидівський хлібокомбінат” 2.3. Система підготовки та перепідготовки кадрів на ВАТ „Селидівський хлібокомбінат” 3. Основні напрямки удосконалення системи навчання і підвищення кваліфікації кадрів в умовах ринкової економіки 3.1. Використання іноземного досвіду при організації процесу навчання та підвищення кваліфікації робочих кадрів 3.2. Удосконалення роботи відділу кадрів на підприємстві ВАТ „Селидівський хлібокомбінат” 3.3. Рекомендації по покращенню умов праці та плинності кадрів на підприємстві Висновки Список використаних джерел

Висновок

Проблеми підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації робочих кадрів, здатних конкурувати в умовах ринкових відносин, по ряду важливих причин набуває особливої актуальності. По-перше, позначаються несприятливі тенденції на ринку робочої сили. Сучасне виробництво пред'являє все більш жорсткі вимоги до професійних якостей робочих кадрів. Йде скорочення чисельності робочих місць. По-друге, загострюється конкуренція за робочі місця усередині трудових колективів. Йде об'єктивний процес відторгнення робочих кадрів з низькими професійними якостями. По-третє, професійна освіта і кваліфікація в особовому плані не просто виступають характеристиками того або іншого робочого, але і стають для нього гарантією соціального благополуччя, умовам його конкурентоспроможності на ринку праці.

Особливе значення набули сьогодні питання перебудови кадрової роботи, системи управління, та переосмислення ролі персоналу у діяльності підприємства, насамперед такого, як відкрите акціонерне товариство “Селидівський хлібокомбінат”.

Досвід діяльності багатьох зарубіжних компаній демонструє, що однією з найважливіших складових ефективної діяльності фірми є високий рівень уваги до працівників. Враховуючи важливе значення організаційної культури на життєдіяльність підприємства, кадрові та управлінські органи повинні першочергову увагу приділяти саме удосконаленню кадрової роботи.

Відкритому акціонерному товариству потрібно якнайбільше уваги приділяти підвищенню кваліфікації працівників, що призведе до підвищення якості продукції, що виробляється на цьому підприємстві.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?