Курсова робота «ООН і система її економічних органів та установ», 2008 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 21.09.2009 14:08 · від Дарья · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Загальна характеристика ООН 4 1.1. Історія створення ООН 5 1.2. Цілі та принципи діяльності ООН 8 1.3. Головні органи 10 Висновки до першого розділу 14 Розділ 2. Система органів та установ ООН 15 2.1. Соціально-економічні органи 16 2.2. Спеціалізовані установи ООН 19 2.3. Програми і робочі органи ООН 24 Висновки до другого розділу 27 Розділ 3. Україна в Організації Об’єднаних Націй 28 3.1. Співробітництво України в структурі ЮНКТАД 29 3.2. Діяльність ЕКОСОР в Європейському регіоні 31 3.3. Участь України в програмах ООН 34 Висновки до третього розділу 38 Висновки 39 Додаток А 40 Список джерел посилань 42

Висновок

Організацію Об’єднаних Націй називають універсальною організацією, яка забезпечує мир та безпеку на Землі шляхом сприяння встановлення відносин всесвітньої співпраці між країнами та народами на базі рівноправ’я.

Для вирішення окремих складних задач покликані міжнародні організації, які входять в систему ООН і які узгоджують свої цілі та задачі з цілями та задачами цього універсального міжнародного інституту.

ООН відіграє більш помітну роль в історії ніж її попередниця Ліга Націй. Великим успіхом стало само об’єднання всіх народів світу й держав під спільним знаменем, яке забезпечує міжнародний мир та безпеку. Безумовним прогресом було визнання принципу суверенності та рівенства всіх країн-членів ООН та всезагальний обов’язок невтручання у внутрішні справи один одного. Завдяки всесвітній організації значно скоротилося доля й роль таємної дипломатії, світ став більш відктішим, а людство – більш проінформоване. Щорічні сесії Генеральної Асамблеї, збираючи разом керівників майже всіх держав світу, дають кожній країні змогу звернутися до міжнародної ради зі своїм болем та тривогою, а народу планети – своєчасно дізнатися, що турбує людство.

Всі роки свого існування ООН та її органи приділяли багато уваги прогресивному розвитку міжнародної економіки та права. Було прийнято багато міжнародних нормативно-правових актів, які створили міцну базу для регулювання міждержавних відносин в різноманітних галузях.

ООН сприяє росту і корегуванню свідомості міжнародного співтовариства та зміні поведінки держав у багатьох найважливіших глобальних питаннях.

ООН разом зі своєю розгалуженою і багатою системою органів та установ має величезний вплив на світові процеси від Статистичної комісії, яка забезпечує одноманітність стандартів статистичного обліку до Всесвітньої організації охорони здоров’я, яка встановлює фармацевтичні стандарти

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?