Курсова робота «Аналіз фінансового стану підприємства ДП АТП-6 ВАТ "Міськбудтранс" та планування руху грошових коштів», 2008 рік

З предмету Фінанси підприємства · додано 21.09.2009 15:58 · від student · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. Розділ 1. Аналіз фінансового стану підприємства. 1.1. Характеристика підприємства. 1.2. Аналіз майна підприємства. 1.3. Аналіз поточної платоспроможності (ліквідності) підприємства. 1.4. Оцінка рівня фінансової стійкості. 1.5. Аналіз інвестиційної і ділової активності. 1.6. Аналіз ефективності роботи підприємства. Розділ 2. Розробка бюджету руху грошових коштів підприємства. Висновки. Список використаної літератури. Додатки.

Висновок

З усього вищезазначеного можна зробити висновки, що за умов переходу економіки України до ринкових відносин, суттєвого розширення прав підприємств у галузі фінансово-економічної діяльності значно зростає роль своєчасного та якісного аналізу фінансового стану підприємств, оцінки їхньої ліквідності, платоспроможності і фінансової стійкості та пошуку шляхів підвищення і зміцнення фінансової стабільності.

Основні завдання фінансової діяльності такі: вибір оптимальних форм фінансування, структури капіталу підприємства і напрямків його використання з метою забезпечення стабільно високої прибутковості; балансування в часі надходжень і витрат платіжних засобів; підтримування належної ліквідності та своєчасності розрахунків.

В курсовій роботі досліджувався фінансовий стан ДП АТП-6 ВАТ "Міськбудтранс"за 2007рік. Протягом розглянутого періоду вартість майна підприємства зросла на 1100,6 тис.грн або на 11,6%. Ресурси ДП АТП-6 ВАТ "Міськбудтранс" збільшилися, головним чином, за рахунок підвищення залишкової вартості основних засобів (на 726,9 тис.грн) та грошових коштів (на 26,2 тис.грн), що є безумовно позитивним фактором розвитку підприємства у звітному періоді. Слід також відмітити, що зменшилась дебіторська заборгованість на 190 тис.грн.

Щодо джерел фінансування ресурсів, то вони зросли за рахунок нерозподіленого прибутку на 499,2 тис.грн., що є позитивною тенденцією розвитку підприємства. Також зросли поточні зобов’язання за розрахунками протягом розглянутого періоду на 8,9%, головним чином, за рахунок збільшення заборгованості перед працівниками.

Провівши розрахунки, можна зробити висновки, що фінансовий стан підприємства абсолютно стійкий, проте підприємство потребує певних управлінських зусиль та оптимізації фінансово-економічних рішень для забезпечення задовільної ліквідності і платоспроможності.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?