Курсова робота «Людський капітал як основне джерело економічного зростання», 2006 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 17.09.2009 22:34 · від Smelaya · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Сутність людського капіталу, його місце в економічному потенціалі, його місце в економічному потенціалі суспільства. 2. Інвестування людського капіталу. 3. Сучасний стан праці в Україні. 4. Проблеми підвищення ефективності використання людського капіталу. Дана робота є науковою. статистичні матеріали до 2006 року

Висновок

Отже, досягнення високого рівня споживання та якості життя можливе лише на засадах нової постіндустріальної цивілізації, найістотнішими ознаками якої є інноваційний розвиток, перехід до нового технологічного способу виробництва і нового типу економічного зростання, що базується на знаннях, активізації людського капіталу.

Необхідними є реальні зусилля всього суспільства, спрямованні на прискорену реалізацію стратегії випереджувального розвитку, орієнтованої на створення конкурентоспроможного, високотехнологічного, наукомісткого виробництва, здатного забезпечити гідність умови життя для народу України.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?