Реферат «Міжнародна економіка», 2003 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 14.09.2009 18:57 · від Оксана · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Економічні теорії міжнародної торгівлі 4 1.1. Меркантилістська та неомеркантилістська теорії 4 1.2. Класичні теорії міжнародної торгівлі 7 1.3. Сучасні теорії міжнародної торгівлі 10 2. Державне регулювання міграції (імміграції). Рееміграція як засіб обмеження імміграції 18 2.1. Регулювання імміграції 19 2.2. Стимулювання рееміграції 23 Висновок 27 Список літератури 28

Висновок

Опрацювавши весь матеріал, можна зробити такі висновки:

Міжнародна торгівля посідає особливе місце в складній системі світогосподарських зв’язків. І хоча в сучасних умовах як головну форму міжнародних економічних відносин її відтиснуло міжнародне інвестування, все-таки міжнародна торгівля за своїми масштабами і функціями зберігає винятково важливе значення. Вона опосередковує практично всі види міжнародного співробітництва, включаючи спільну виробничу діяльність різнонаціональних суб’єктів, міжнародний трансферт технологій і т. п.

Державне регулювання міжнародного ринку праці здійснюється на основі національного законодавства приймаючих країн і країн, що експортують робочу силу, а також на основі міждержавних і міжвідомчих угод між ними. Регулювання здійснюється через прийняття програм, які фінансуються з бюджету та спрямовані на обмеження припливу іноземної робочої сили (імміграції) або на стимулювання іммігрантів до повернення на батьківщину (рееміграції). Більшість приймаючих країн використовують селективний підхід при регулюванні імміграції. Відсівання небажаних іммігрантів здійснюється на основі вимог, які висуваються до кваліфікації освіти,- віку, стану здоров'я, на основі кількісного та географічного квотування, прямих і непрямих заборон на в'їзд, тимчасових і інших обмежень. Стимулювання рееміграції здійснюється через виплату матеріальної компенсації виїжджаючим іммігрантам створення робочих місць, професійну підготовку іммігрантів, надання економічної допомоги країнам масової еміграції.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?