Курсова робота «Виткі троянди та агротехніка вирощування їх на Полтавщині», 2008 рік

З предмету Інше · додано 13.09.2009 16:14 · від Катя · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. 5 Розділ 2. 9 РОЗДІЛ 3. Особливості використання витких троянд у роботі з учнями 3.1. Розгорнутий конспект уроку на тему "Родина Розові. Виткі троянди як представник розоцвітих" для учнів 6 (7) класу з біології 20 3.2. Розробка програми гуртка "Декоративне садівництво" 25 3.3. Рекомендації до науково-дослідної роботи школярів з виткими трояндами 32 Висновки 38 Література 40 Додатки 42

Висновок

Декоративне озеленення кожного міста, села, селища - важливий елемент зеленого будівництва, що виконує архітектурно-художню, санітарно-гігієнічну, захисну і навіть навчально-виховну роль, сприяє вихованню в учнів естетичних смаків, прищеплює їм любов до рослин, навчає бережливому ставленню до природи. Неабияку роль відіграє саме вертикальне озеленення, де використовують різноманітні красивоквітучі рослини, в основному, - кущі. Серед них перше місце за декоративністю належить витким трояндам, зацікавленість якими останнім часом значно зросла.

Отже, при виконанні курсової роботи виникла необхідність з’ясувати сучасний стан вивчення витких троянд, а у першу чергу - умов їх зростання і вирощування в Полтавському районі, розробити методичні рекомендації щодо використання витких троянд у роботі з учнями.

Тому було виконано наступні завдання дослідження:

1. Детально вивчено і охарактеризовано біологію витких троянд. Визначено сортову різноманітність витких троянд, які придатні для вирощування в умовах Полтавщини (9 сортів). Так, для використання в наших кліматичних умовах більш за все підходять сорти: Дороті Перкінс, Польс Скарлет Клаймбер, Нью Даун, Фламментанц, Ексцельза, Американ Піллар, Кримсон Ремблер, Леді Гей, Уайт Дороті. Таким чином, не всі сорти витких троянд в однаковій мірі можуть використовуватися для озеленення промислових підприємств і міст з дуже розвиненим транспортом, бо у деяких знижується декоративність, продуктивність, послаблюється ріст й імунітет, скорочується період цвітіння, особливо в другій половині літа.

2. Досліджено особливості агротехніки вирощування витких троянд (бо навіть в межах однієї групи сорти відрізняються між собою за біологічними та декоративними особливостями) Полтавського району: правильний вибір ділянки і підготовка ґрунту для садіння, садіння витких троянд, правильний догляд за насадженнями в наших кліматичних умовах, обрізка троянд, розмноження, а також зберігання їх взимку, найбільш ефективні шляхи і методи боротьби з шкідниками та хвороби троянд, використання найбільш ефективних сортів витких троянд, які використовуються в декоративному садівництві.

3. Розроблено методичні рекомендації щодо використання витких троянд у роботі з учнями: в навчальному процесі (ознайомлення учнів з виткими трояндами як одним з найяскравіших представників родини Розових), в проведенні гурткової роботи (програма гуртку "Декоративне садівництво", де діти зможуть розширити і поглибити свої знання, ознайомившись з історією садово-паркового мистецтва, з композиційним оформленням садів і парків, з технікою проектування декоративних композицій, а також практично використовувати свої знання, уміння та навички, - діяльність гуртка сприяє поліпшенню навчально-виховної роботи школи), в науково-дослідній роботі школярів (серед великого різноманіття тем актуальним являється вивчення і дослідження витких троянд Полтавщини, а саме – вивчення сортів витких троянд та обрізка витких троянд).

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?