Реферат «Держава як суб’єкт ринкового господарства», 2008 рік

З предмету Економіка · додано 12.09.2009 19:36 · від Даша · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Огляд теорії 2. Аналіз 3. Перспективи Висновки Список використаних джерел

Висновок

У цьому невеличкому дослідженні ми прокласифікували головні функції та напрями діяльності держави щодо регулювання ринкового господарства. Визначили, що найважливішими функціями держави є:

- захист конкуренції;

- забезпечення економіки необхідною кількістю грошей;

- розподіл і перерозподіл доходів;

- виробництво товарів і благ.

Що й дало нам змогу більш детально проаналізувати розвиток впливу держави на господарство у різні часи й у різних регіонах світу, дослідити багатогранність поглядів вчених на це питання. Ми вивчили процес вдосконалення і зміни економічних функції держави. Стало очевидним, що механізм ринкового саморегулювання не справляється зі своїми функціями, не забезпечує автоматичний вихід з різних важких ситуацій і що країна потребує державного регулювання економіки. Ми визначили, що держава повинна регулювати не стільки сам ринок, скільки умови, впливаючі на нього : розвиток і розміщення продуктивних сил, спеціалізацію підприємств, раціональне використання природних та людських ресурсів, формування та використання доходів. Визначили, що економічні функції держави перебувають у постійній динаміці. Спостерігається їх зростання та ускладнення в тісному взаємозв'язку з розвитком суспільного прогресу, що

держава завжди виконувала і виконує функції не лише інструменту реалізації інтересів суспільства в цілому, а й захисту панівних соціальних верств.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?