Реферат «Якість питної води на Полтавщині та шляхи її доочищення», 2009 рік

З предмету Екологія · додано 12.09.2009 12:50 · від Катя · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Запаси питної води на нашій планеті та її якість. 2. Яку воду люди використовують для пиття? 3. Якість питної води Полтавщини 4. Очищення питної води. 5. Засоби пониження вмісту небезпечних речовин, що містяться в воді. Висновок Література

Висновок

Вода є невід'ємною частиною життя на Землі. Однак запаси питної води на нашій планеті обмежені і з кожним роком зменшуються.

Сьогодні майже кожен населений пункт України, а особливо великі міста, зіштовхнулися з двома великими проблемами: незадовільна якість питної води та й взагалі її недостача.

За даними ВООЗ, вода може містити 13 тисяч токсичних речовин, водою передається до 80% усіх захворювань, від яких у світі щорічно вмирає 25 млн. осіб.

Для міських водогонів, в тому числі і полтавському, вода обробляється хлоровмісними реагентами, але потім - додатково очищується від хлору. Проте хлоровмісні сполуки не видаляються повністю. У металевих трубах агресивний хлор взаємодіє з ферум оксидами (іржею) та залізобактеріями. Хлор добре справляється з бактеріями, але разом з тим впливає і на організм людини.

Артезіанська вода є більш безпечною для приготування їжі, на відміну від водопровідної, бо не містить хлоровмісних сполук. Проте далеко не кожен знає, що вода артезіанських свердловин містить бактерії і органічні речовини, які роблять її непридатною для тривалого зберігання.

Способи очищення забруднених вод можна об'єднати в наступні групи:механічні,фізичні, фізико-механічні, хімічні, фізико-хімічні,біологічні, комплексні, але жоден з них не дає 100% результату, тому для того, щоб пити якісну воду ми в першу чергу повинні задуматися над способами збереження і очищення природного середовища!

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?