Курсова робота «Методика використання тестового контролю знань на уроках математики старшої школи», 2008 рік

З предмету Математика · додано 11.09.2009 17:00 · від skiapn4ik · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 1. Використання тестової перевірки. 1.1. Види контролю знань, умінь i навичок учнiв. 2. Принципи складання тестів. 3. Умови ефективного використання тестової методики. 4. Розробки тестових завдань. 5. Зовнішнє незалежне оцінювання. Висновки. Список використаної літератури.

Висновок

В даній курсовій роботі було розглянуто питання тестової перевірки знань учнів з математки у старшій школі. Були представлені приклади розробки тестів з алгебри для 10 класу і з геометрії для 11 класу. Тести були запропоновані учням під час проходження педагогічної практики.

На мою думку тестова перевірка знань може бути досить об’єктивною, якщо в умови тестових завдань включати теоретичні і практичні завдання, тобто такі де учень покаже свої вміння і навички щодо розв’язування задач з алгебри чи геометрії і рівень теоретичного засвоєння матеріалу. Варто також мати на увазі й те, що завдання мають бути з відповідями закритого і відкритого типу, адже не можна не враховувати такий момент як вгадування правильної відповіді чи списування, а отже, оцінка в даному випадку буде не об’єктивною. Тестовий метод перевірки знань зручний і для вчителів: перевірка робіт займає набагато менше часу, і при правильно розроблених тестових завданнях може показати рівень засвоєння теоретичних знань і вміння їх застосовувати при розв’язуванні задач.

Тести на уроках математики можуть використовуватись як на проміжному етапі начання, так і при узагальнені і підведенні підсумків вивчення певної теми, розділу, або як у випадку з зовнішнім незалежним оцінюванням, як підсумковий іспит. Але не мою думку запізно вводити тестовий метод перевірки знань у старшій школі. Найкраще це робити поступово починаючи з першого класу, не найгірший варіант розпочати у 5 класі.

Тестова перевірка все більше набуває свого поширення. Сутність цього методу полягає у визначенні завдань (запитань), на які подані альтернативні відповіді. Учень має обрати правильну відповідь, аргументувати свій вибір. Можуть бути завдання для конструювання відповіді. Тестова перевірка може здійснюватися машинним і безмашинним способом.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?