Реферат «Цілі - основа планування», 2007 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 10.09.2009 11:11 · від Antonyp · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Вступ 3 2. Цілі основа планування 4 3. Проектування мотивуючих робочих завдань 6 4. Висновок 8 5. Література 9

Висновок

Роблячи висновки, можна сказати, для успішного розвитку і процвітання підприємства необхідна, насамперед, ефективна система управління та менеджменту. Таким чином, сьогоднішній ринок жорсткої конкуренції потребує на підприємствах ефективної системи менеджменту, яка в будь-який час оперативно реагує на ринкові процеси, спрямовує підприємство на прибуткові шляхи розвитку.

Однією з головних осіб на підприємстві є менеджер, який фактично є провідником підприємства у ринкових лабіринтах. Завдяки праці менеджера забезпечується ефективна робота підприємства, що дає можливість до розвитку і процвітання. Менеджер для свої роботи застосовує сучасні управлінські знання, маркетингові інструменти, опираючись на ринкову ситуацію, володіючи сучасними методами управління.

Для ефективної діяльності організації, необхідно, щоб менеджери приймали раціональні рішення, дотримувалися визначених цілей, проектували розробку робочих завдань з огляду на систему мотивації персоналу, вирішували основні проблеми, які дозволять зменшити будь-які недоліки та виведуть діяльність організації на новий рівень.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?