Курсова робота «Аналітичний огляд фінансової системи Туреччини», 2008 рік

З предмету Фінанси · додано 08.09.2009 23:53 · від Валентина · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Загальна характеристика національної економічної моделі 1.1. Соціально-Економічна Ситуація (2008 р.) 1.2. Українсько-Турецька Договірно-Правова База Розділ 2. Бюджетна система Розділ 3. Податкова система Розділ 4. Банківська система Розділ 5. Фінансова система туреччини 5.1. Фінанси Державних Підприємств 5.2. Фінанси Корпорацій 5.3. Фінанси Домогосподарств Висновки Список використаних джерел

Висновок

Однією з нових економічних країн деякі фахівці вважають Туреччину. Адже її динамічний економічний розвиток має спільні риси з НІК. Так, до початку 80-хроків у Туреччині зберігалася значна частка державного сектора - від 50% до 75. Державними або під контролем уряду були великі банки, що дозволяло утримувати низькі процентні ставки. Проводилася активна політика державного патерналізму – протекціонізм. Порівнюючи 2007 з 2008 рр. у 1,5 рази збільшилися імпортні поставки мінеральних продуктів, машин та приладів, у 1,8 рази більше імпортовано продукції харчової промисловості та рослинних продуктів. Отже, досвід побудови ринкової економіки Туреччини специфічний і потребує детального вивчення.

Таким чином, вивчення практики державної економічної стратегії НIК підтверджує можливість ефективного застосування державної експансії для зниження рівня нестабільності економічної системи, побудови структури економічної стратегії різних рівнів, досягнення високого рівня розвитку економіки, включення до світової економічної системи за невеликий проміжок часу. Держава продовжує відігравати визначальну роль у структурі економічної стратегії і після здійснення економічної лібералізації за допомогою спеціальних інститутів зв'язку бізнесу та уряду. Проведений аналіз підтверджує думку дослiдникiв про те, що реалізація саме активної державної стратегії - єдиний спосіб зайняти гідне місце на світовому ринку для країн, що опинилися у становищі тих, що наздоганяють.

Після завершення бюджетного року на підставі звітів, поданих державними бухгалтеріями протягом року, Рахункова палата складає звіт по консолідованому бюджету в розрізі загального та змішаних бюджетів. Дані звіту звіряються з даними Міністерства фінансів, і Палата готує по кожному бюджету окрему заяву про загальну відповідність, яка подається на розгляд і затвердження у Великі Національні Збори країни. У заяві розшифровуються всі доходи і видатки консолідованого і муніципальних

бюджетів. Необхідно зауважити, що Рахункова палата не підзвітна парламенту. Згідно з чинним законодавством парламент Республіки і народні обранці не мають права давати вказівки Рахунковій палаті щодо проведення контрольно-ревізійних заходів.

Таким чином, вивчення і дослідження світового досвіду формування центрального бюджету є важливою передумовою для його удосконалення в Туреччині. Це несе у собі широкі можливості для ефективного впровадження в Туреччині в умовах утвердження в країні ринкових відносин.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?