Курсова робота «Податкова система України», 2007 рік

З предмету Податки, податкова система · додано 08.09.2009 22:44 · від Ксенія · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ І. Податкова система держави 1.1. Сутність податкової політики та напрями її проведення 5 1.2. Поняття податкової системи і вимоги до неї 12 1.3. Наукові основи побудови податкової системи. Принципи побудови і призначення системи оподаткування 14 Розділ ІІ. Проблеми в податковій системі України 2.1. Проблеми наукової систематизації принципів оптимального оподаткування 23 2.2. Проблеми взаємовідносин між контролюючими органами та платниками податків 28 Розділ ІІІ. Податкова реформа в Україні 35 Висновок 41 Використана література 42

Висновок

При розробленні й обґрунтуванні заходів податкової політики з метою підвищення ефективності системи оподаткування в Україні насамперед треба оцінити, як вони вплинуть на цю систему у контексті її відповідності фундаментальним нормативним вимогам. А головним критерієм доцільності дотримання (застосування) національно-прагматичних принципів, які мають відхилення від згаданих узагальнених норм, може бути лише досягнення більшої вигоди (корисності) для держави, економіки і суспільства як єдиної нерозривної тріади.

Затверджуючи на законодавчому рівні певний перелік принципів для конструювання ефективно функціонуючої системи оподаткування, треба чітко та обґрунтовано визначати їхній економічний зміст. При цьому тлумачення цих основоположних критеріїв повинно виходити не з необхідності розв'язання окремих вузьких проблемних питань справляння податків або семантичної логіки, а базуватись на позиціях сучасної фінансової науки з урахуванням особливостей національної фіскальної практики.

Проаналізувавши нормативні документи, які характеризують взаємовідносини між платниками податків та контролюючими органами, можна стверджувати, що партнерськими вони, на жаль, не стали. Лозунг «Влада та бізнес — партнери» поки що залишається суто декларативним.

Податкова реформа в Україні необхідна. Однак, по-перше, її не можна зводити до зниження податкових ставок. Вона має усунути основні вади чинної податкової системи і закласти підвалини для формування податкової системи, сприятливої для економічного зростання; по-друге, податкову реформу не можна проводити поспіхом. Вона має бути добре підготовлена, а її концепція — розроблена фахівцями на основі наукової оцінки чинної податкової системи та визначення моделі тієї податкової системи, яка має бути сформована внаслідок реформи.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?