Курсова робота «Організація збуту», 2005 рік

З предмету Маркетинг · додано 08.09.2009 08:38 · від Ксенія · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 РОЗДІЛ І.Збут і його роль в маркетинговій діяльності підприємства в умовах ринкової економіки 4 РОЗДІЛ ІІ. Маркетинговий аудит системи збуту – основа розробки маркетингових збутових стратегій 13 2.1. Стратегічний SТР-маркетинг 13 2.2. Стратегічне управління збутовим потенціалом підприємства 15 Висновок 26 Використана література 27

Висновок

Збут у вузькому розумінні (продаж, реалізація) — процес безпосереднього спілкування продавця й покупця, спрямований на отримання прибутку, а також такий, що вимагає знань, навичок і наявності певного рівня торговельної компетенції. На наш погляд, для однозначності трактування понять, доцільно у випадку, коли мова буде йти про збут в широкому розумінні, використовувати поняття «розподіл», а у вузькому — обмежуватися терміном «збут».

Для ідентифікації та вивчення цільових ринків підприємствам доцільно використовувати комплексну модель сегментації, що охоплює цілі, критерії і функціональні сфери застосування критеріїв сегментації.

Наступним стратегічним напрямком SТР-маркетингу є вибір цільового ринку. Необхідно вивчити кожний сегмент, вимірюючи його потенціал, порівнюючи з можливостями підприємства для ефективного функціонування на ньому.

За сучасних умов, коли падіння споживчого попиту загострює конкуренцію за ринки збуту, однією з найважливіших передумов ефективної діяльності підприємства стає забезпечення конкурентної переваги у сфері збутової політики, як на стратегічному, так і на тактичному рівні, при одночасному підвищенні передбачуваності функціонування підприємства на цільовому ринку. Це обумовлює необхідність концентрації уваги на стратегічних аспектах управління збутовою діяльністю торговельних підприємств.

Отже, в роботі виконано поставлені завдання. В першому розділі розкрито сутність збуту та визначено його роль у маркетинговій діяльності підприємства. В другому розглянуті питання стратегічного планування збутової діяльності підприємств.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?