Курсова робота «Маркетинг послуг авіаційних перевезень», 2009 рік

З предмету Маркетинг · додано 07.09.2009 17:15 · від Lexxan · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 1. Основні категорії та поняття у сфері авіаперевезень 3 2. Вимоги до якості послуг авіаперевезень в Укараїні та світі 7 3. Характеристика ринку авіаперевезень України 11 4. Характеристика світового ринку авіаперевезень 14 5.Особливості комплексу маркетингу та його реалізації у сфері авіаперевезень 16 Висновки 18 Список літератури 21

Висновок

Проаналізувавши все вищезгадане можна зробити висновок, що світовий ринок послуг авіаперевезень значно постраждав від теперішньої економічної кризи. Не оминула вона і український ринок. Варто зазначити, що негаразди вітчизняних авіакомпаній пов’язані не лише з загальним падінням попиту на послуги авіаперевізників, але й з численними внутрішніми проблемами. До їх числа відносять вади державної політики в цій сфері (невдала політика протекціонізму щодо літакобудування та авіаперевезень, гальмування реструктуризації галузі, відсутність чіткого плану розвитку аеропортів, труднощі з лібералізації галузі), внутрішні проблеми та прорахунки авіакомпаній (відносно малий парк літаків, неефективна підготовка персоналу, неузгодженість маршрутів польотів), фактична відсутність національних стандартів якості, адекватних міжнародним вимогам та загальна нескоординованість дій держави та авіакомпаній.

Експерти вбачають наступні варіанти виходу з ситуації, що склалася:

1. Збереження статус-кво. Держава не впливає прямо на зміни у структурі ринку, надаючи можливість учасникам ринку досягти оптимального результату самостійно. Недоліком є уповільнене та негарантоване досягнення національних інтересів через принципову відмінність у позиціях різних зацікавлених сторін, узгодження яких неможливе без участі держави.

2. Створення державної компанії-перевізника. Держава створює нову державну авіакомпанію або авіакомпанію на базі ВАТ “Авіакомпанія “Авіалінії України” чи ДАП “Україна”. Проте запровадження варіанта ускладнено відсутністю відповідного авіапарку, мережі маршрутів і налагодженої системи продажу авіаперевезень, що потребуватиме великих державних інвестицій. Крім того, створення ще однієї авіакомпанії призведе до економічно невиправданої додаткової конкуренції серед авіакомпаній України. Це призведе до посилення позицій іноземних авіакомпаній-конкурентів.

3. Створення міжнародного мережевого перевізника на базі однієї з компаній-лідерів. Створення єдиного перевізника на базі компанії “АероСвіт” чи “Міжнародні Авіалінії України” – такий варіант призведе до запровадження умов недобросовісної конкуренції щодо іншої компанії на міжнародних і внутрішніх маршрутах. Враховуючи, що мережі маршрутів цих компаній доповнюють одна одну, варіант посилення лише одного перевізника може призвести до втрати контролю України над використанням сукупної мережі міжнародних маршрутів.

4. Консолідація компаній-лідерів – “АероСвіт” і “МАУ”. Створення єдиного перевізника або комерційного альянсу на базі двох компаній, з поєднання мереж міжнародних маршрутів. Перепоною може стати складність отримання згоди на консолідацію від акціонерів авіакомпаній. Цей варіант відповідає міжнародній практиці і цілям політики забезпечення національних інтересів на міжнародному ринку авіатранспортних послуг. Варіант консолідації двох провідних компаній може розглядатися як оптимальний, оскільки передбачає поєднання географічно полярних повітряних маршрутів двох компаній у сукупну збалансовану маршрутну мережу:

• “АероСвіт”: Центральна, Південна і Північна Європа, Північна Америка, Близький Схід, Південно-Східна Азія та Далекий Схід;

• “Міжнародні Авіалінії України”: Західна Європа і Північна Африка.

Консолідація може відбуватися через злиття компаній або запровадження спільної комерційної співпраці (альянсу) на ринку міжнародних сполучень:

Вибір і реалізація того чи іншого варіанта консолідації визначатимуться через попереднє узгодження позицій акціонерів авіакомпаній щодо стратегії розвитку, принципів побудови об’єднаного розкладу та ролі базового аеропорту в разі злиття/співпраці компаній та досягнення та дотримання домовленостей щодо оптимального для обох компаій розкладу польотів з метою організації стикувань в аеропорту “Бориспіль”, перехресного продажу авіаперевезень, обміну парком повітряних суден і спільного використання наземної інфраструктури та обслуговуючого персоналу.

В будь-якому випадку, досягнути позитивних зрушень можна буде лише консолідувавши зусилля держави та приватних авіакомпаній.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?