Курсова робота «Методика бухгалтерського обліку інших необоротних матеріальних активів», 2006 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 07.09.2009 14:45 · від танюша · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Поняття необоротних матеріальних активів 5 2. Загальні засади обліку інших необоротних матеріальних активів 7 3. Документальне оформлення операцій з іншими необоротними матеріальними активами 9 4. Бухгалтерський облік інших необоротних матеріальних активів 16 Облік надходження інших необоротних матеріальних активів 16 Облік амортизації інших необоротних матеріальних активів 23 Облік вибуття інших необоротних матеріальних активів 26 Висновок 31 Список використаної літератури 32 Розрахункова частина 33

Висновок

В економічній теорії під необоротними активами розуміють вилучені підприємством з господарського оборогу власні кошти, але які продовжують обліковуватися на балансі.

В бухгалтерському обліку до необоротних активів належать активи, призначені для використання протягом періоду що більший одного року (або операційного циклу, якщо він перевищує один рік).

Для здійснення статутної діяльності підприємствам необхідні засоби праці, під якими в економічній літературі розуміють річ або комплекс речей, за допомогою яких працівник здійснює вплив на предмети праці.

Від предметів праці вони відрізняються тим, що багаторазово беруть участь у процесі виробництва, зберігають при цьому свою натуральну форму, поступово зношуються і частинами переносять свою вартість на виготовлену продукцію або виконану роботу. Під впливом засобів праці предмети праці змінюють свої фізико-хімічні властивості, перетворюючись на кінцеву готову продукцію.

За економічною природою засоби праці виступають у вигляді основних засобів тільки в процесі продуктивного використання. Ті ж об'єкти, які придбані з метою подальшої реалізації, відносяться до товарів, а не до основних засобів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення