Курсова робота «Представництво в цивільному процесі України», 2008 рік

З предмету Право · додано 04.09.2009 13:06 · від Olenka23 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Процесуальне представництво як самостійний правовий інститут 1.1. Поняття процесуального представництва 1.2. Види процесуального представництва 1.3. Зміст інституту процесуального представництва 1.4. Відмінність інституту процесуального представництва від інституту представництва в цивільному праві 2. Процесуально-правове положення представників у цивільному процесі 2.1. Процесуальні права та обов’язки представників сторін та третіх осіб (заявників, заінтересованих осіб) і порядок оформлення їх повноважень 2.2. Особливості процесуального представництва суб’єктів, які захищають права та свободи інших осіб 2.3. Участь у цивільному процесі законних представників 2.4. Окремі питання процесуального представництва юридичних осіб Висновок Список джерел та використаної літератури Робота виконана на 47 арк.

Висновок

Дослідження теми процесуального представництва у цивільному судочинстві України надало змогу сформулювати у науковій роботі теоретичні висновки та практичні рекомендації, спрямовані на удосконалення механізму правового регулювання правовідносин, що виникають при представництві, а також на розв’язання теоретичних проблем, що торкаються питань представництва у науці цивільного процесуального права.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?