Курсова робота «Інвентаризація в бухгалтерському обліку», 2007 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 03.09.2009 17:44 · від Аля · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Облік інвентаризації на Підприємстві 1.1. Економічна сутність інвентаризації та нормативно-правове регулювання проведення інвентаризації на підприємстві 1.2. Особливості проведення документування та облікове відображення на рахунках, в облікових регістрах і звітності інвентаризації на підприємстві 1.3. Особливості податкового обліку та огляд проблемних питань з обліку інвентаризації. 1.4. Особливості інвентаризації в англомовних країнах (англійською мовою). Розділ 2. Практична частина Висновки та пропозиції Список використаних джерел

Висновок

Темою курсової роботи було досліджено поняття інвентаризації, інвентаризаційних різниць, облік інвентаризації на підприємстві, виявлення недоліків і проблем обліку, та пошук шляхів їх вирішення.

За результатами проведених досліджень було розглянуто багато літератури, ознайомились з поглядами вчених, і проведені дослідження дозволяють сказати, що під інвентаризацією слід розуміти перевірку та оцінку фактичної наявності об’єкта контролю.

Хотілось би ще раз оглядово зупинитися на ключових, на нашу думку, проблемах інвентаризації в сучасних реаліях господарської діяльності.

1. Фіктивність проведення інвентаризації. На нашу думку, цю превалюючу проблему слід вирішувати на кожному конкретному підприємстві шляхом усвідомленням керівником важливості щорічного проведення інвентаризації.

2. Розв’язання проблеми суперечності термінології законодавчої бази передбачає підвищення рівня економічної освіти як розробників законопроектів, так і парламентарів.

3. На жаль, до цього часу первинні документи з обліку результатів інвентаризації мають шифри, що залишилися у спадок з радянських часів – ИНВ.

4. Підприємства уникають використовувати проводки на кшталт: Дебет 719 Кредит 791 (віднесено дохід на фінансові результати) у зв’язку із небажанням сплачувати ПДВ за виявлені лишки.

В процесі написання роботи ми ще раз переконалися в необхідності та важливості правильного проведення інвентаризації, яка в сучасних економічних умовах має, безперечно, важливу роль для збереження майна власника. Саме вона сприяє розв’язанню багатьох проблем шляхом зниження до найменшого ризику користувачів інформації, відображеної в фінансовій звітності підприємства, бо саме ця інформація в більшості випадків є вихідною при прийнятті її користувачами економічних рішень, від яких залежить їх подальше функціонування і розвиток. Важливість проведення інвентаризації на підприємстві зумовлена ще й непоодинокими фактами зловживань та крадіжок, що, безперечно, негативно впливає на ефективне функціонування господарюючого суб’єкта.

Отже, в процесі написання курсової роботи нами було досліджено досить широкий спектр питань, які безпосередньо стосуються обраної нами професії.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали