Реферат «Класифікація кольорових металів та їх сплавів», 2004 рік

З предмету Техніка, технології · додано 03.09.2009 21:52 · від wild cat · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Класифікація кольорових металів та їх сплавів 4 2. Марки мідних сплавів 7 3. Сплав Бро3Ж4, його тип, склад, споживчі властивості й основні галузі використання 10 Висновки 12 Перелік використаних джерел 13

Висновок

У машинобудівній, електротехнічній промисловості, у будівництві і інших галузях народного господарства у останній час найбільше застосування знаходять сплави на основі алюмінію, міді та інших кольорових металів.

При виборі конструкційних матеріалів для проектування машин, вузлів та приборів визначені електрофізичні властивості деталей повинні сполучатися з високою міцністю, еластичністю, пружністю, стійкістю до вібраційних та циклічним знакозмінним навантаженням, а більшості випадків висуваються особливі експлуатаційні вимоги (температура експлуатації, працездатність матеріалу при високих та низьких тисках, у агресивному середовищі, в умовах випромінювання і т.і.)

Працездатність та надійність машин, вузлів, приборів, конструкцій, в основному визначається хімічним складом сплаву, структурним станом та його властивостями.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали